Saloos

Ár:   1770 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Testápolók

Estee

2014. július 4.

Ha jól értem, akkor ez nem a tömbös verzió, mindenesetre elég nehéz kivenni egy adagot, főleg a doboz felbontása után közvetlenül. Felkenés után zsírosan csillog, ezért én leginkább éjszakai kézkrémnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)