Saloos

Ár:   €4.50   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vika, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Ár:   €4.50
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

100%-ban természetes, bio jojoba olaj.

Az olaj gyorsan felszívódik a bőrben és nem hagy olajos érzést. Puhítja a száraz bőrt, illetve visszaállítja a bőr egészséges állapotát. A jojoba olajjal kezelhető az ekcéma is. Gyulladásgátló tulajdonságai csökkentik a szárazság és egyéb bőrproblémák okozta pirosságot. Zsíros bőrre is jó hatással van, nem segíti a pattanások kialakulását. Száraz hajvégek ápolására is alkalmas.

Vika

2016. augusztus 31.

Mindenre használom: hajvégápolásra, reggel a krémembe keverem, sminklemosásra, testápoláshoz, hajpakolásba és még sorolhatnám. Univerzális kis kence. Nekem az arcápolásnál okozott látványos eredményt, a zsíros és pattanásos bőrömmel csodát tett: a használata óta kevésbé fényesedik ki és sokkal szebb és egészségesebb az arcbőröm. Vigyázni kell, elég pár csepp, főleg ha a hajra teszem, mivel elnehezítheti azt. A pipettás kiszerelés nagyon praktikus. Internetetről rendeltem, az ára is nagyon kedvező, + csillag, hogy bio termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.