Salt of the Earth

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Holland & Barrett   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   Holland & Barrett
Kategória:   Dezodorok

Természetes izzadásgátló. Nem tartalmaz alkoholt, parfümöt, parabéneket, tartósítószereket.

pomme

2022. május 21.

Ha ez a termék lenne a sima stift, akkor "ér" a véleményem, ha meg nem, akkor légyszi mellőzzétek. Szóval a stift szerintem nagyon hasonló szagú, mint a Manna shea vaja, a pici fém tégelyben. Fél napot kibírt így majdnem 30 fokban, aztán este felé teljesen megadta magát. Nem hiszem, hogy túlságosan érezhető volt a megadás, de én azért éreztem, és majdnem 14 euróért azért nagyon arcosnak érzem ezt a félig működő szuper természetességet, úgyhogy ez egy nagy nem a részemről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 21.

mafalda

2020. július 13.

Golyós verziója van meg nekem. Csúcsszuper, semmi izzadás egész nap 30 fokban, már csak remélni tudom hogy tényleg természetes és nem vmi kémiai vacak éri el, amit eddig egy deo se, hogy tényleg "szag" mentes marad a hónaljam egész nap. Nem kell frissíteni magam napközben, jupii 🙆‍♀️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

hempike1

2012. december 13.

Ezt a gyógyszertárban ajánlották. Használat előtt a kezelendő felületet be kell nedvesíteni. Eddig még csak hónaljra használtam, de lehet bármelyik izzadó területre. Egy próbát megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 13.