Best of Beauty 2019

Salthouse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Eredeti Holt-tengeri ásványi anyagokkal, 0% alkohollal. Erős hatású, mégis kíméletes a bőrhöz.

Magdolna

Korcsoport: >54
2018. március 25.

A legjobb dezodor, amit valaha használtam! Hihetetlen ,hogy egész nap tart a hatása,délutáni edzés is belefér, és még sincs
az embernek izzadság szaga. Jó, hogy illatmentes, mivel így nem keverednek az illatok, a testápolóval, stb..Szuper termék, próbáld ki, és soha többé nem használsz mást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 25.

masni987

2017. november 16.

Teljesen illatmentes és bőrnyugtató hatású. Viszont, mint dezodor hatástalan. Reggel zuhanyzás után használtam és kb 2-3 óra múlva már izzadságszagom volt. Oké, hogy alumíniummentes és nem izzadásgátló, viszont így meg nincs sok értelme. Pozitív, hogy valóban bőrnyugtató hatást tapasztaltam és nem is büdösödött be, mint több másik illatmentes dezodor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Iko

2017. március 29.

Nagy reményekkel vettem meg, mivel a termékcsalád fürdősója, samponja és tusfűrdője hatalmas kedvencem. Na de ez hogy micsoda? Ki talata ki? Milyen célra? Nem müködik, és drága! Ment a kukába. Ha valamire lehetne minusz pontot adni akkor erre adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

akos.farkas

2014. január 10.

Nagy elvárásokkal emeltem le a polcról a terméket, hiszen a bőröm borzasztóan érzékeny és a dezodor nagyon drága. Totális pénzkidobás. 8 órányi irodai ülőmunkába is bebüdösödök pedig nem vagyok izzadós. Felejtsétek el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

Elen

2013. december 30.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Ősz elején vettem, tehát nagy melegben nem próbáltam, de mondjuk cipekedésnél, egyéb izzasztó helyzeteknél igen. Szóval nem sikerült rájönnöm, hogy az izzadtságszag mikor jelentkezik, mikor nem. Van, mikor egész napot kibír probléma nélkül (hasznos, h illatmentes), van, mikor 3-4 óra múlva már újra kéne kenni. Egy négyest adok neki, mert alapvetően nem rossz, a legtöbb eddig próbált alumentesnél jobb, de persze én külön eset vagyok, mivel ami nekem a legjobban bejött eddig, az itt a krémmánián kapott hideget-meleget másoktól :D bár most új csoda van kilátásban, egy Yves R. deo képében, ami nagyon jónak ígérkezik...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 30.

Morci

2013. szeptember 23.

Hú, Lányok-Fiúk, rég voltam ennyire lelkes egy kozmetikumtól! Nagyon sok alumentes terméket próbáltam már, de mindegyiktől büdösödtem rendesen. A DM-ben megláttam ezt a dezodort, és nem is értem, hogy a sok csalódás után miért, de bedobtam a kosaramba. Hétvégén, otthon próbáltam ki, mondván, hogy úgysem fog beválni, de legalább könnyebb lesz orvosolni a helyzetet. El is feledkeztem a dologról, majd az esti vetkőzésnél leesett az állam, amikor tudatosult bennem, hogy reggel ezt a terméket kentem magamra, de mégsem kukucskál ki semmi kellemetlen szag a hónom alól. Pedig egész nap takarítottam, tehát nem egy kanapén heverészős napon teljesített jól. Azóta is használom, továbbra is teljesen elégedett vagyok vele, már a rohangászós hétköznapokon is merem ezt használni. Számomra egyetlen hátránya, hogy teljesen illatmentes, de sok érzékeny bőrű ennek nyilván örülni fog. Szóval bátran merem ajánlani azoknak ezt a kis csodát, akik eddig azért nem tértek át az alumentes dezodorra, mert az eddig próbáltak nem voltak elég hatékonyak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol