Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: Balzsamos-Herbás

Fej jegyek: Labdanum,Bazsalikom,Cédrus

Szív jegyek: Kakukkfű,Fenyő Gyanta, Geránium

Alap jegyek: Tonkabab,Vanília,Vetiver

Salvador Dalí Black Sun 10ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

3tara2

Korcsoport: >54
2016. március 25.

Ezt az illatot unisexnek hirdették...sőt láttam nőiként is reklámozni!
Sem női,sem uni!
Ez férfiillat!
Csajcsábító randira nálam nem nyerő,nappalra,melóba annál inkább!
Tartóssága egész megdöbbentő,hosszú,minimum 8 óra. Citrusos,fűszeres indítással kezd,aztán lenyugszik fenyőillattá. Jó gyantás,bársonyos,kissé fanyar parfüm,de hangsúlyozom magamra fújtam,aztán sikítva szaladtam lemosni! Párom volt a tesztalany.
A férfiak kipárolgása teljesen más, a Black Sun ezerszer jobb rajtuk.
3 csillagot kap,mert lelombozódtam,hogy nem hordhatom,pedig szegény a maga nemében egy egész jó hétköznapi parfü.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 25.

Ezt az illatot unisexnek hirdették...sőt láttam nőiként is reklámozni!
Sem női,sem uni!
Ez férfiillat!
Csajcsábító randira nálam nem nyerő,nappalra,melóba annál inkább!
A férfiak kipárolgása teljesen más, a Black Sun ezerszer jobb rajtuk.

Carlito

2016. február 9.

Sajnos ezzel is befürödtem...
Vakon rendeltem nem rég...,de kár volt.....Sajnos gyomorforgató számomra úgy mint a JPG La Male.Nem bírom magamon elviselni ezt sem...
Az Armani Code nyomába ez sem ér....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Sajnos ezzel is befürödtem...
Az Armani Code nyomába ez sem ér....

molnardokigergely

2014. július 23.

Számomra is az Armani (Black) Code egyik verziója, nagybetűs POP. Könnyen emészthető, édeskés, elkoptatott klisé, ezért természetesen népszerű is. Kinek kell saját érzés, gondolat, elképzelés, ha érez, gondol és elképzel helyettünk az Arman... khmm akarom mondani a Black Sun. Naugye! Az összetevők ígéretesek, de fenyőgyantának pölö írmagját sem érzem. Természetesen a körülöttem lévő nők ettől is megőrülnek, lelkük rajta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.