Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. február 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos

Atiyeh

2020. május 1.

Nekem ez az illatom. Nem édes, inkább olyan kesernyés, elegáns, ugyanakkor nincs az az érett nő hatása, hogy ne lehetne fiatalon is hordani. Sajnos én sehol nem láttam még itthon boltban, külföldön sikerült csak beszereznem, így már csak az alján kotyog valami. Nagyon sajnálom, hogy kifogyott, de újra fogom venni, ha ismét rábukkanok. Az ára igen borsos, de tényleg valami fantasztikum ez az illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

danacanahai

2019. július 6.

Nagyon finom kis illat. Szerintem 99%-ban megegyezik Victoria Secret Bombshell-vel. Talan nem olyan tartos, viszont az ara is kedvezobb. Nyari alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Naftalin

2018. június 16.

Totálisan a Sea and Sun in Cadaqués testvére, a nyitás az erőteljes kumquattal szinte teljesen ugyanaz, de az alap és a körítés más. Itt az alap nem a cédrus, hanem rajtam a tea, aztán szépen kibontakozik a bazsarózsa és egy kis málna, de egyáltalán nem műmálna, nem cukros, nagyon-nagyon finom. Nem olyan mély és nincs benne az a sós-tengeres jegy, mint a Sea and Sunban, viszont a kumquat miatt nem mondnám teljesen rózsaszín illatnak, ez adja meg benne a csavart. Azt hiszem, ebből is be fogok szerezni egy rendes üveges kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Burya

2017. augusztus 12.

Aki szereti a Versace Bright Crystal Absolu-féle bogyós gyümis, rózsaszín virágos vonalat, de annál olcsóbb megoldást keres, annak tetszeni fog. Rajtam a gránátalma és a málna a legerősebb jegy, utána a bazsarózsa és a tea, az egész pedig egy kellemes fás alapon ül. Az egyetlen probléma vele, hogy sajnos nem olyan tartós, 4-5 óránál többet nem nagyon bír, de azt hiszem, a kedvező ára ezt ellensúlyozza valamelyest. Nem egy eget rengető újdonság, de ebben az árkategóriában szerintem egyáltalán nem rossz, kellemes, friss, bogyós gyümis kis semmiség nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.