Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatkategória: orientális-fás

Összetétel: lime, mandarin, dohány, jázmin, cédrus, zsálya, tonka

Kromatophora

2017. április 3.

Húúú, hát azért az most megtisztelő, hogy én mondhatok véleményt elsőként! Tudom, hogy nem egy Armani, de hölgyeim és uraim! Ez egy nagyon komplex és értékes illat. A neve és a dizájn tökéletes összhangban van a tartalommal. A mai napig úgy tartom, hogy azért mert nem több tíz vagy húsz vagy akárhány sok ezerbe kerül egy parfüm az akkor rossz. A Dalí parfümök a legjobb példa erre. A tonka babtól fás és púderes, a vanília-lime kombótól feltapad a szájpadlásodra (enyhén aquás), a cédrustól férfias, a citromtól friss, a szantál és a jázmin megadja azt a puhaságot amitől ölelni akarsz. Nem egy kifejezetten macsó parfüm, inkább lágy és nyugalmat ad. 10\6-os tartósság, és nem is pofátlan erőtér, edt-től megfelelő teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.