Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. október 21.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: aromás-friss

Illatösszetevők: Grapefruit, menta, mandarin, citromlevél, muskátli, rozmaring, levendula, cascalone, pacsuli, balzsamos szuhar, helveltolide, vetiver

TFerenc

2016. augusztus 7.

Lehet azért nem jött még vélemény erről az illatról mert másnak is csalódás volt. Nos, az első tíz percben egy gyönyörű édeskés citrusos, virágos illata van.ha ez kitartana jó lenne, de gyorsan leül sajnos, és jellegtelenné válik kevesebb mint egy óra alatt. Ezt pedig jó néhány olcsóbb parfüm is hozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.