Salvatore Ferragamo

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. május 12.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: vizes jegyek, bergamot,

Szívjegy: zsálya, levendula, narancs virág,

Alapjegy: ambroxan, tonka bab, vetiver.

Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Colonia 5ml/10ml
Ár: 800Ft / 1300Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost
Ár: 800/1300 HUF , Eladó: Lewis44
Állapot: FRISSEN FÚJVA, Helyszín: VESZPRÉM, fizetés: A LEÍRÁSBAN

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lapo

2017. április 3.

Megtisztelő, hogy elsőként írhatok róla véleményt.. Kétség kívül a márka "Acqua Essenziale" sorozatának magasan legjobban sikerült darabja. Sajnos vagy sem, nagyon kevesen vannak tisztában minőségével, bár megértem, hogy akik a sima változatával és a "Blu"-val találkoztak, nem vágytak további szimatolásra.. pedig mekkorát hibáztak.. Egy csoda.. többszörös áron biztos van ellenfele, de hogy ebben az árkategóriában (teszterként -leírni is szégyenlem- hogy 5000 Ft-ért hozzá lehet jutni.. nem is értem.. ) nincs az egészen biztos.. Maga a NYÁR számomra.. egyszerűen jól érzi magát az ember mikor ezt viseli.
Tartós, kellő hatósugárral, egy gyönyörű szép üvegben.. vegyétek amíg lehet kapni.. az előbbieket csak fokozni tudnám..6 csillag..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.