Salvatore Ferragamo

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2017. október 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: majoránna, kardamom, madarin, fekete bors

Szív: spanyol paprika, sáfrány, zsálya, fenyőtömjén

Alap: fekete pézsma, pacsuli, vetiver, labdanum

Timi8

2018. november 3.

Nagyon finom teás parfüm! Szerintem amùgy teljesen uniszex, és Lacim imádja! Ja, nem mellékesen pedig egy az egyben Lady Gaga eau de Gaga. Azt is Laci fùjkálta el nálunk 😀
Én személy szerint jobban kedvelem az édesebb, mélyebb, fűszeresebb pasiillatokat de tény, hogy ez a maga nemében igenis jòl sikerült és tartòs illat. Kár a Gagás utánhallásért...anélkül 5-öst adtam volna de ìgy ez csak 4-est ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

karakumsivatag

2018. szeptember 10.

Fragrantica-s vélemények alapján rendeltem meg, mert gondoltam, hogy amiben musk és vetiver van, és ráadásul szappanos illatnak írják le, az nekem is jó lesz. Reméltem, hogy valami kellemesen édes illatot kapok majd. A Bijan Nude Men tényleg szappanos és nőként teljesen viselhetőnek találom, a Black Musk viszont nem szappanos és nem is édes, inkább csak friss a sok pacsuli miatt. Szerintem egy vagány, sportos férfi illat, egyáltalán nem szintetikus és unalmas, de sajnos nem szeretem a pacsulit sem női sem férfi parfümben így magamra semmiképp nem fújnám. Felrakom eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.