Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: szilva, barack

Szív: jázmin, babarózsa, vörös liliom

Alap: szantáfa, pézsma, ámbra

Salvatore Ferragamo Incanto fújós
Ár: 1500ft/5ml , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás ,posta
Fújós - Salvatore Ferragamo Incanto
Ár: 1500 ft/5 ml, 2500 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Cintia04

2018. augusztus 19.

Jelenleg 5 illat lopta be magát a szívembe próbálgatásaim során amiket jó szívvel és szeretettel használok mostanában! Penhaligon’s Artemisia, Ellenisia, Peoneve, Lolita Sí és az Incanto. Kedves egyboszorka már mindent leírt erről az illatról és a többi véleménnyel is egyetértek! Minek ismételni?☺️ Talán annyit... mit tud és mit adott számomra ez az illat?-MINDENT❤️ Persze biztos van olyan ember akinek ez olyan egyszerű mint a faék. Nekem mégis olyat ad mint pl amit egy Hamvas Béla vagy egy Stephen King könyv tud adni miközben olvasom! Csak az érti aki érzi. Olyan ez a léleknek mint testnek a víz!
Ez nem parfüm, ez egy életérzés ami egybeolvad viselőjével, puha és simogató. Virágos, barackos, csipetnyit szilvás, lédús, balzsamos és meleg a szantál-ámbra párostól, tartalmas mégis friss és megnyugtató illata van. Tartós és különleges 4 évszakos gyönyörűség! Minden cseppje aranyat ér! Egy 100 milis boldog tulajdonosa vagyok! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Ella@34

2018. július 28.

Köszönöm a krémmániának, illetve a tagoknak - különösen egyboszorkának-, hogy sikerült rátalálnom erre az illatra. Minden jó amit írtak róla igaz, és minden cseppje kincs. Tömör, lédús, aromás "kész" illat, nagyon finom, nagyon olasz, nagyon tartós. Mindezt 6000 Ft-ért, 100 milis verzióban, maga a tökély. Boldogság illat, receptre írnám föl minden nőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

egyboszorka

2018. április 17.

Incanto = bűvölet. Varázslat, szenvedély, ölelés. Érett illat érett hölgyeknek. Nem korosztálytól függő érettség ő, amolyan igazi. Megtaláltam a helyemet, ilyen vagyok, pont. Ha ez megvan, úgyis jön a mosoly, az elégedettség, a környezet számára pedig egyfajta bűvölet. Kor és szellem együttállása, kortalan aura a viselője körül. Amikor mész az utcán és vadidegen emberek mosolyognak rád. Vagy gyerkőcök mutatják meg a legújabb kincsüket, egy frissen gyűjtött kavicsot. Süti is lehet, persze, meg otthonosságillat, a nő, akihez hazatérnek. Vagy a bölcs barátnő, akinek jó kiönteni a szívedet. Bizalom. Megynyugtatás és erő. Mert az van benne, nem kevés, mint azokban a hölgyekben is, akire férfiak, gyermekek, idős szülők számítanak. Hatalmas lelkületű illat, hatalmas pozitív energiával. Édes virágcsokor szilvával, erőteljes jelenléttel, aranyló ámbrával, mindenféle kimódolt, számító felhangok nélkül. Furcsa asszociáció, de olyan érzésem van ezzel az illattal kapcsolatban, mintha nem parfümőrök alkották volna meg, hanem egyszercsak lett az Incanto. Varázsütésre, Vénuszként a habokból, vagy közvetlenül Dante Firenzéjéből, esetleg Jane Austen szabadította a világra anno, bármi lehet, de nem mai futószalagos iparosmunka vagy izzadós lázadmánynak induló voltmárilyenlegalábbszáz....
Köze az őt követő flankerekhez semmi az égegyadta világon, maximum megsértődhetne, de nem teszi, csak mosolyog ezen is....Nigella Lawson, Monica Bellucci, Ashley Graham és saját magam jutok eszembe erről az illatról, a Jóisten csak a megmondhatója, hány üveget használtam már el belőle, az biztos, hogy minden ősszel elfogy egy- két üveggel ( erős, tartós illat, csak óvatosan ám :-) )!

Amúgy nem tudnám megmondani, hogy a tavalyi októberi vagy novemberi angol Harper' s Bazaar- ban volt egy rövidke és valljuk be kissé dilettánsnak ható cikk, amiben azt elemezte a szerző, hogy 2018- ban vége lesz a korábbi fő trendeknek ( úgymint cukrászati - és keleti vonal ) és jönnek újra a virágok. Hozzátette a cikkíró, hogy korszerűsített formában természetesen, nem amolyan oldschool feltámadás módjára ( hogyan is lehetne úgy, az nem generál fogyasztást, nem elég az ellentétes trendek elindítása - fehér után fekete, természetes után minimum punk avagy oud és cukor után virágok - fullra kell tekerni a "szerezd meg, hogy trendi légy" gombot). Ez az ideológiai kitérő mindösszesen azt szolgálja, hogy az Incanto akár divatos is lehetne ( nyugaton már mindenképpen, még mindig előttünk járnak pöttyecskét ), ám én őszintén remélem, hogy nem lesz az! Kár lenne érte! Maradjon csak bűvölet és titok....
Hogy aztán a mostani trendi menőségek lesznek pár hónap ( év ) múlva a leírt "nyanyaillatok"? Hehe! Azt még kivárom! Még a végén újra divatba jövünk régivágású illatfüggő kolléganőkkel! Isten őrizzen, persze, még viccnek is rossz!

2003- as illat, a parfümőr Laurent Bruyere ( Mugler Alien, pld.)

Az ősz az Ő ideje, szerintem még a dátumot is tudja. Ma őt fújtam, meglehetős hiba volt, gondoltam valamivel kompenzálnom kell az Amouage Journey- től elszenvedett súlyos, már- már megsemmisítő vereséget. Mivel teljes valómban mégsem csücsülhettem be a hűtőszekrénybe, így csak az egyik alkaromat gyömöszöltem be, helyre is jött az illat a hűvösön. Asszem, ezt elmebajnak hívják szakmai berkekben....Mindegy, viszonylag kevesen ismernek személyesen, akik meg igen, azok nem lepődnek meg az elhívatottságon....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

2003- as illat, a parfümőr Laurent Bruyere ( Mugler Alien, pld.)

GNóri

2018. április 6.

Annyira szeretném szeretni a szilvás illatokat, de nehéz, sajnos nem nagyon tudnak együttműködni a bőrömmel. Rajtam csak szilva és bors, töményen, keserűen. Amúgy egy nagyon szép, elegáns, nőies illat, ami egyszerre határozott, de irodabarát, igazi szignatúra illat lehet, ha a megfelelő bőrrel találkozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

angelina69

2017. június 22.

Nem régen az egyik parfümnél azt írtam, nem értem a 3 csillagot, mert szerintem annál jobb. Hááát most az 5 csillagot nem értem, de ez nem feltétlenül a parfüm hibája. Úgy tűnik máshogy vagyok kalibrálva. Szóval... Nekem csöppet tolakodó, édes-kesernyés virágillat. Ráadásul rajtam előbújik belőle egy olyan cefre szag szerű illat. Nem a kinti kánikulában fújtam magamra, hanem bent a hűvös szobában. Lényeg, a lényeg, nem találtunk egymásra, hiába gondoltam az összetevők alapján, hogy jó lesz. Nem lett. Nem akarom rombolni a nimbuszát. Talán mások meglelik benne azt a szépséget, amit én nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 22.

Timi8

2017. május 7.

Update 2.: Hiányzott. Azon törpöltem, hogy szerzek magamnak ùjra egy kisfùjòst de olyan kegyes volt hozzám a sors, hogy egy hatalmas kiszereléshez segìtett hozzá, innen is örök hálám drága cserepartneremnek! Egyszerűen imádom! Mondjuk csakis imádni lehet. Aki nem szereti ezt az illatot annak nincsen lelke az biztos! /Párom is megbarátkozott vele ;) ...sok választása nem is volt./ De a lényeg, hogy mennyei ez a parfüm! Nem trendi, nem tùlzò de nem is vérszegény, kortalan, 4-évszakos, nem mellékesen egy tartòs, szuper-jò viselet! Olyan vagyok amilyen de tudom, ki vagyok, mit akarok és merre van az előre. Nekem ez lett a "jòban vagyok magammal" illatom 😊

Update: nos, ezt fùjtam éjszakára, mert annyira finom, nyugtatò illat, erre a párom: " most miért kellett befùjnod magad ezzel az öregasszonyszaggal"? Pedig nem az, egyáltalán! Nagyon jòt aludtam ezzel az illattal, sőt ma munkahelyre is ezt fogom fùjni, ott ùgysem érzi a párom!!! Amit viszont észrevettem, hogy a kifùjás utáni 10.perc környékén előjön benne vmi ròzsaszìn rágòillat. Legalábbis jò 20éve volt vmi olyan rágò, mint a Turbo rágò, csak ròzsaszìn volt nem fehér. Ebben azt is érzem. Szerintem tényleg mennyei! Az 5 csill.mindenképp marad!

10ml-s pròbamennyiséghez jutottam és szerelem lett! 4-évszakos finomság!!! Telitalálat! Mennyei olasz "cucc". Be kell szereznem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Re4l

2017. március 27.

Beleszerettem! :) Alapvetően az orientális-vaníliás és az édes-fűszeres illatokért vagyok oda, de szerettem volna valami tavasziasabb, könnyedebb parfümmel várni a tavaszt idén. Egy kis mintával kezdtem és azt vettem észre, hogy egyre többször nyúlok érte. Addiktív! Érett, lédús barack, babarózsa egy csipetnyi szantállal, rajtam a szilva szerencsére nem jött elő. :) Még a kedvemet is feldobja, mikor a nap folyamán meg-megérzem az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

alizee

2016. szeptember 28.

imádom! tényleg négy évszakos igazi elegáns parfüm, nincs túlbonyolítva, nem kell benne nagy mélységeket keresni, nem is ez a lényeg, ez egy nagyon finom virágos púderesség. tőkéletes lesz őszre/télre is hamár megcsömörlik az orrom a sok édesebb, nehezebb illattól.
(szerintem nem tipikus "olaszos" bár csak halvány sejtésem van az milyen lehet de azt valahogy erőszakosabb illatoknak gondolnám...)
tartósságra sincs panasz, sőőőt, a hajamon még két nap után is lehet érezni, 5*!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Alida30

2016. július 16.

Most rendeltem ezt a parfümöt, szerintem eredeti. Kezdetben nagyon alkoholos, utánna enyhe virágillat és utánna semmi. Én nem érzem ennek a parfümnek az illatát. Ez normális? Nyakon is 5percig érzek egy enyhe valamit...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

Wikike79

2016. július 5.

Nagyon fincsi illat, szerintem nem 40+ -os, én 37 vagyok, de tetszik. Üde, nőies, kedves, bátran vennék egy nagyobb üveggel is belőle! :-)

Mostmár egy üveges boldog tulajdonosa vagyok! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Mostmár egy üveges boldog tulajdonosa vagyok! :-)