Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, Módosítva: 2012. augusztus 27.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fej: szilva, barack

Szív: jázmin, babarózsa, vörös liliom

Alap: szantáfa, pézsma, ámbra

Ár: 5000ft postával együtt , Eladó: Adri1984
Állapot: A képen látható. , Helyszín: --, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával küldöm

Dottir

2020. október 12.

Az itteni vélemények alapján azt gondoltam, nagyon be fog jönni, mert a szilvát imádom a parfümökben. Hát az én bőrömön nyoma nincs, csak a barack és a pünkösdi rózsa kapaszkodik össze, és erőszakos, ordenáré virágos-gyümölcsös eredményt produkálnak rajtam. Az Avon Incandessence nevű illata ugrott be róla, holott nincsenek közös jegyeik a pünkösdi rózsán kívül. Pedig ezzel a virággal - ha nem is kedvenc - igazán nincs bajom, az Acqua di Parma Peonia Nobile az egyik hőn szeretett illatom.
Na hát így jártam én Salvatore-val, majd januárban keresek itt új gazdit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Na hát így jártam én Salvatore-val, majd januárban keresek itt új gazdit.

Cintia04

2018. augusztus 19.

Jelenleg 5 illat lopta be magát a szívembe próbálgatásaim során amiket jó szívvel és szeretettel használok mostanában! Penhaligon’s Artemisia, Ellenisia, Peoneve, Lolita Sí és az Incanto. Kedves egyboszorka már mindent leírt erről az illatról és a többi véleménnyel is egyetértek! Minek ismételni?☺️ Talán annyit... mit tud és mit adott számomra ez az illat?-MINDENT❤️ Persze biztos van olyan ember akinek ez olyan egyszerű mint a faék. Nekem mégis olyat ad mint pl amit egy Hamvas Béla vagy egy Stephen King könyv tud adni miközben olvasom! Csak az érti aki érzi. Olyan ez a léleknek mint testnek a víz!
Ez nem parfüm, ez egy életérzés ami egybeolvad viselőjével, puha és simogató. Virágos, barackos, csipetnyit szilvás, lédús, balzsamos és meleg a szantál-ámbra párostól, tartalmas mégis friss és megnyugtató illata van. Tartós és különleges 4 évszakos gyönyörűség! Minden cseppje aranyat ér! Egy 100 milis boldog tulajdonosa vagyok! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Ella@34

2018. július 28.

Köszönöm a krémmániának, illetve a tagoknak - különösen egyboszorkának-, hogy sikerült rátalálnom erre az illatra. Minden jó amit írtak róla igaz, és minden cseppje kincs. Tömör, lédús, aromás "kész" illat, nagyon finom, nagyon olasz, nagyon tartós. Mindezt 6000 Ft-ért, 100 milis verzióban, maga a tökély. Boldogság illat, receptre írnám föl minden nőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

GNóri

2018. április 6.

Annyira szeretném szeretni a szilvás illatokat, de nehéz, sajnos nem nagyon tudnak együttműködni a bőrömmel. Rajtam csak szilva és bors, töményen, keserűen. Amúgy egy nagyon szép, elegáns, nőies illat, ami egyszerre határozott, de irodabarát, igazi szignatúra illat lehet, ha a megfelelő bőrrel találkozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

angelina69

2017. június 22.

Nem régen az egyik parfümnél azt írtam, nem értem a 3 csillagot, mert szerintem annál jobb. Hááát most az 5 csillagot nem értem, de ez nem feltétlenül a parfüm hibája. Úgy tűnik máshogy vagyok kalibrálva. Szóval... Nekem csöppet tolakodó, édes-kesernyés virágillat. Ráadásul rajtam előbújik belőle egy olyan cefre szag szerű illat. Nem a kinti kánikulában fújtam magamra, hanem bent a hűvös szobában. Lényeg, a lényeg, nem találtunk egymásra, hiába gondoltam az összetevők alapján, hogy jó lesz. Nem lett. Nem akarom rombolni a nimbuszát. Talán mások meglelik benne azt a szépséget, amit én nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 22.

Timi8

2017. május 7.

Update 2.: Hiányzott. Azon törpöltem, hogy szerzek magamnak ùjra egy kisfùjòst de olyan kegyes volt hozzám a sors, hogy egy hatalmas kiszereléshez segìtett hozzá, innen is örök hálám drága cserepartneremnek! Egyszerűen imádom! Mondjuk csakis imádni lehet. Aki nem szereti ezt az illatot annak nincsen lelke az biztos! /Párom is megbarátkozott vele ;) ...sok választása nem is volt./ De a lényeg, hogy mennyei ez a parfüm! Nem trendi, nem tùlzò de nem is vérszegény, kortalan, 4-évszakos, nem mellékesen egy tartòs, szuper-jò viselet! Olyan vagyok amilyen de tudom, ki vagyok, mit akarok és merre van az előre. Nekem ez lett a "jòban vagyok magammal" illatom 😊

Update: nos, ezt fùjtam éjszakára, mert annyira finom, nyugtatò illat, erre a párom: " most miért kellett befùjnod magad ezzel az öregasszonyszaggal"? Pedig nem az, egyáltalán! Nagyon jòt aludtam ezzel az illattal, sőt ma munkahelyre is ezt fogom fùjni, ott ùgysem érzi a párom!!! Amit viszont észrevettem, hogy a kifùjás utáni 10.perc környékén előjön benne vmi ròzsaszìn rágòillat. Legalábbis jò 20éve volt vmi olyan rágò, mint a Turbo rágò, csak ròzsaszìn volt nem fehér. Ebben azt is érzem. Szerintem tényleg mennyei! Az 5 csill.mindenképp marad!

10ml-s pròbamennyiséghez jutottam és szerelem lett! 4-évszakos finomság!!! Telitalálat! Mennyei olasz "cucc". Be kell szereznem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Re4l

2017. március 27.

Beleszerettem! :) Alapvetően az orientális-vaníliás és az édes-fűszeres illatokért vagyok oda, de szerettem volna valami tavasziasabb, könnyedebb parfümmel várni a tavaszt idén. Egy kis mintával kezdtem és azt vettem észre, hogy egyre többször nyúlok érte. Addiktív! Érett, lédús barack, babarózsa egy csipetnyi szantállal, rajtam a szilva szerencsére nem jött elő. :) Még a kedvemet is feldobja, mikor a nap folyamán meg-megérzem az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

alizee

2016. szeptember 28.

imádom! tényleg négy évszakos igazi elegáns parfüm, nincs túlbonyolítva, nem kell benne nagy mélységeket keresni, nem is ez a lényeg, ez egy nagyon finom virágos púderesség. tőkéletes lesz őszre/télre is hamár megcsömörlik az orrom a sok édesebb, nehezebb illattól.
(szerintem nem tipikus "olaszos" bár csak halvány sejtésem van az milyen lehet de azt valahogy erőszakosabb illatoknak gondolnám...)
tartósságra sincs panasz, sőőőt, a hajamon még két nap után is lehet érezni, 5*!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Alida30

2016. július 16.

Most rendeltem ezt a parfümöt, szerintem eredeti. Kezdetben nagyon alkoholos, utánna enyhe virágillat és utánna semmi. Én nem érzem ennek a parfümnek az illatát. Ez normális? Nyakon is 5percig érzek egy enyhe valamit...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 16.

Wikike79

2016. július 5.

Nagyon fincsi illat, szerintem nem 40+ -os, én 37 vagyok, de tetszik. Üde, nőies, kedves, bátran vennék egy nagyobb üveggel is belőle! :-)

Mostmár egy üveges boldog tulajdonosa vagyok! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Mostmár egy üveges boldog tulajdonosa vagyok! :-)