Salvatore Ferragamo

Ár:   41 750 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2017. január 20.

Ár:   41 750 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-ben megjelent orientális-virágos illat nőknek és férfiaknak.

Fejjegyek: narancsvirág, rekettye

Szívjegyek: fekete akácméz, pacsuli

Alapjegyek: ámbra, opoponax

galagonyanya

2017. február 9.

Kissé rákattantam a mézes cuccokra így télen, például mézes arctisztítót használok, meg mézes samponom is van, és ha már méz, akkor mézillat... A Golden Acacia nem szokványos mézes parfüm, mint például az Euphoria Gold, semmi szintetikus jelleg nincsen benne, semmi banalitás. Az első gondolatom az volt, amikor kipróbáltam, hogy olyan illata van, mint egy kisbaba buksijának. Az édesség mellett éreztem valami tompa kesernyésséget, mely ezt a benyomást keltette bennem. Egyébként, ha ettől elvonatkoztatok, a legizgalmasabb, legnagyszerűbb mézes illat, amelyet ismerek. Képzelj el egy hatalmas fát az erdőben, melynek odvában vadméhek élnek; épp ilyen sötét, sűrű, dús mézük van, kicsit az ámbra is besegít, meg az opoponax, hogy mélyítse, sötétebbé tegye az illatot - és a sötét varázsló üstjében már el is készült a legújabb, kárhoztató nedű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.