Salvatore Ferragamo

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: citrus-aromas

Összetétel: itáliai citrusfélék, bergamot, n. virág, fügefa, irisz

CSERE is - Salvatore Ferragamo Tuscan Soul EDT
Ár: 12.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 125ml -próbafújás, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

nygigi

2019. január 11.

Ajánlom azoknak, akik szeretik a CK One illatát! Ez a S.F. Tuscan Soul is hasonló, csak egyedibb, különlegesebb mert kevésbé ismert.
Frissítő, citrusos tisztaságillat a természetes fajtából, egyáltalán nem az a mű citrom illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

GNóri

2017. május 4.

Update: Nahát, hihetetlen mekkora egy kaméleon rajtam ez a parfüm..éreztem már fűszeresnek, éreztem már savanyúnak, most a melegben viszont hihetetlenül szép. Most sokkal könnyedebbnek, vizesebbnek érzem. Fel kell javítanom a pontozást, és úgy tűnik, csak melegben ajánlatos a használata:)

Nagyon próbáltam szeretni, sok esélyt adtam neki, de sajnos nem ő lesz a nyári illatom:( Kifújáskor rajtam mellbevágóan férfias, nagyon pacsulis-fűszeres, talán a bergamottot vitték túlzásba, fogalmam sincs, de férfiasabb illatom volt, mint a férjemnek. Egy idő után lecsillapodik, erősödnek a citrusok, ez a fázisa kifejezetten tetszik, viszont kb. fél óra után rajtam borzasztóan besavanyodik, olyan erjedt gyümölcs szaga lesz, talán a füge miatt. Férfiakon szerintem szebben muzsikálhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Evko

2017. január 2.

Ez az első parfümöm amit vakon rendeltem meg,az itteni vélemények alapján.Csalódtam.Pacsuli,és zéró tartósság.
Update:töredelmesen elismerem tévedésemet...Időközben megszerettem,igazi nyári citrus illat,és igenis tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Nisa

2016. szeptember 6.

Hát kérem,ez aztán citrusosság a javából!De nem az az ócska wc illatosítós fajta,nem ám!Ez egy igazi nemes,előkelő,finom,minimalista,visszafogott...citrusmennyország!Csordultig tömve válogatott összetevőkkel,mint a bergamott,a keserűnarancs (petitgrain),a narancsvirág.Némi erős rákoncentrálás után,enyhe magnólia-fuvallat is felfedezhető benne,de az én orrom előtt az írisz,és a fügefa rejtve maradtak,talán arra hivatottak,hogy jelenlétükkel a domináló összetevőket erőteljesebbé varázsolják,mint amikor a z édes sütibe,egy csipetnyi sót is rakunk,hogy jobban kiemelje az édességét.Használatakor minden pórusunkból maga a NYÁR árad,csodálatosan energizál ez az illat.Mivel uniszex parfümről van szó,az égadta világon semmi nőcis nincs benne,emiatt valószínűleg sokaknak csalódást okoz majd.Aki viszont valami különlegesre,nem hétköznapira vágyik,ez egy jó választás lehet.Pláne,ha rajong a citrusokért! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Visine

2015. február 21.

Kipróbáltam a februári melegben, s kitűnő frissítő. Először kirobbanóan citrusos, de pár perc elteltével csillapodik, de végig ott van, nagyon tartós.Tavaszi-nyári (kánikulai) illat, s szerencsére (?) nem annyira ismert. Őszintén szólva elegem van már a cukros-édes, émelyítő illatoktól, s ráadásul egyesek képesek ezeket egész éven át fújni, pedig bizonyos fok felett ellenkezőleg sül el a dolog... Menekültem is a buszról. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 21.

Kodi

2014. augusztus 4.

Ha össze akarjuk zavarni a környezetünket kiváló választás, kellemes uniszex alkotás nyárra! Szerintem szinte mindenkinek jó áll, de aki ezt választja a cukorkadömpingben, az egy igazi Vagányissima!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Bnemrita

2014. augusztus 4.

Megszaglásztam egy - nem oly - kedves kolléganőm jóvoltából. :) Tetszik (fokozzam?), nagyon tetszik. Én kifejezetten bírom a citrusos illatokat. Na, ez az. Uniszex parfüm, és tényleg nőkön és férfiakon is el tudom képzelni, de nőben csak olyanon, aki nem az a nyifi-nyafi, rózsaszín cica típus, hanem olyan nőnemű lény, aki tudja, hogy mit akar az élettől és elég vagány. Egyelőre jómagamnak még "érnem" kell hozzá, de attól még el kell ismernem, hogy tök jó illat. Messze áll a ma divatos trendektől, lehet ezért is tetszik ennyire. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Nessy

2013. február 1.

Nagyon bejön ez az illat, samponom és hajbalzsamom van belőle, igaz, nem használom, csak szagolgatom, kell egy ilyen parfüm nyárra, ez már biztos. Uniszex, citrusos, fás, igazi Toszkána, a bergamot fanyarságával nem rejtegeti magát túlságosan, de ez így van jól. Nekem igazi nyári befutó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

Amanda

2013. január 7.

Citrus averzióban szenvedők meneküljenek!
Ez az illat ugyanis a megtestesült citrusbomba, és ez nem hátrány, sőt. Forró és kevésbé forró nyári napok illat ő. Amikor már eleged van a nehéz, tömény, fűszeres illatokból, akkor megfelelő alternatíva lehet. Egyáltalán nem édes, és a bergamottól picit férfiassá is válhat némelyek bőrén. Hiszen ez egy uniszex illat, mi mást is várhatnánk.
Én nagyon szeretem, ő az igazi nyári illatom, sokan dicsérték is már rajtam. Szerintem nem túl népszerű, hiszen teljesen mellőzi a populáris cukorka, sütike vonalat. Aki ezt használja biztosan kitűnik majd a tömegből, szóval ha ez a cél, hajrá, tessék kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Citrus averzióban szenvedők meneküljenek!