Salvatore Ferragamo

Ár:   9390 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2019. december 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Illatcsalád: fűszeres-aromás

Fejjegyek: rózsabors, olasz mandarin, grapefruit

Szívjegyek: fahéj, kardamon, ciprus

Alapjegyek: pacsuli, bőr, tonkabab, pörkölt kávészem

Salvatore Ferragamo Uomo Signature - fújós
Ár: 1200 Ft - 5 ml /// 2000 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület , fizetés: Foxpost, Postán maradó vagy Személyesen

Lapo

2020. október 9.

Próbáltam a sima Uomo-t, de sajnos inkább az édesség utáni vágyat keltette fel bennem, mint sem, hogy szeretném hordani az illatot.. nagyon finom tiramisu illata van és értem én, hogy gourmand de egyszerűen nekem gejl és sok volt..
A Signature változattal régóta szemeztem, mert bár még mindig hasonlít az alap illatra, de (számomra) nagyon jó irányba csiszoltak rajta.
Baromira tetszik.. még mindig benne van a desszert jellem, de nagyon simulékony, hordható formában és a néhány gyümölcsös akkord az Uomo-hoz képest sokkal könnyedebbé tette. Végtelenül kellemes, melengető és krémes illatvilág, ami bár nem sokat változik kifújást követően, de ez esetben nem is baj.. Tartós, tartalmas és kerek egész őszi/téli illat..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 9.