Bradoline

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   1 db + utántöltők + ajándék lábápoló   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ZsuzsaMancs, Módosítva: 2018. december 31.

Kiszerelés:   1 db + utántöltők + ajándék lábápoló
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

Gyors és fájdalommentes bőrkeményedés eltávolítás. Tökéletesen illeszkedik a kezelendő felülethez, könnyen eléri a nehezen hozzáférhető helyeket is. Hatékonyan távolítja el a bőrkeményedést, de gyengéd a bőrhöz. Nem okoz sérüléseket. Higiénikus, nem szórja szét az elhalt bőrdarabkákat, mint más termékek. Egy kattintással lecserélhető a fej, így mindig tökéletes és hatékony lesz a lábápolás. A doboz tartalma: 1 db Sana Pedi elemes készülék, 1 db forgófej-védő fedél, 4 db micro-kristályos reszelőfej, 1 db tisztító kefe.

MarikaBalog

2017. január 3.

Talpreszelőt kerestem karácsonyra anyósomnak, és mint mindenre általában itt a krémmánián keresek rá. Anyósom nem szereti a krémeket, pedikűröshöz meg egyre gyakrabban kellett járnia, ami így már költségessé vált. Ezért kért egy ilyen talpreszelőt karácsonyra. Mivel használom a Sana két másik termékét is, és azokkal nincs gond, ezért ezt választottam, és úgy tűnik jó döntés volt. Anyósom szerint jó, kb. háromszor használta eddig és jól teszi a dolgát. Jah, és volt hozzá három fej pluszban, aminek nagyon örült, a benne lévő krémnek meg én, mert azt nekem adta. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

ZsuzsaMancs

2016. augusztus 22.

Olvastam véleményeket erről a márkáról, hogy jók a lábápoló cuccai, és igazából a stiftet indultam megvenni. De mivel törekszem arra, hogy minél kevesebb idegen anyagot használjak bárhol a bőrömön, végül inkább ezt vettem meg, ez mechanikusan távolítja el a bőrkeményedést. A benne lévő krémet el is ajándékoztam. :) Úgy néz ki beválik, szépen szedi le a keményedéseket. Használat után bekenem a sarkam shea vajjal, és így még szebb lesz a tappancsom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.