Sanadis Hungária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Babooca, Módosítva: 2013. május 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Sanadis Holt-tengeri fürdősó:

Adalékanyagot, színezéket nem tartalmaz A Holt- tengeri só 21 különböző ásványi anyagot tartalmaz, többek között magnézium-kloridot, kálium-kloridot, kálcium-kloridot, hidrogén-karbonátot valamint nyomelemeket: jódot, vasat, cinket, rezet, aranyat.

Kiszerelés: 1kg, szögletes, műanyag dobozban.

Babooca

2013. április 27.

Minden héten hétvégén használom, a szokásos spa részeként. A doboz fél kilót ajánl egy fürdéshez, én nem teszek annyit, csak 4 marékkal. Én sokféleképpen használom fel: teszek a fürdővízbe, teszek a samponba, arcradírként és testradírként is használom. Testradírként soha sem tapasztalt puhaságot és egyenletes színt ad, hajmosásnál kiválóan tisztít, nem zsírosodik tőle a hajam jobban, nem is szárad ki. Lábfürdőnél is hasznos. Nincsen illata, aminek külön örülök, sem színe, nekem ezek úgyis allergizáló összetevők lennének. Az ára is kedvező. Ha test- és arcradírként használjuk arra nagyon kell törekedni, hogy jól összetörjük (pl mozsárban, vagy kis csészében kézzel) a sódarabokat benne, különben csúnya vágásokat szerezhetünk tőle, és azokat a sebeket erélyesen marja is a só, főleg mikor víz éri. Csinálhatunk belőle mézzel és kevéske tejjel méregtelenítő arcpakolást is, 10 percig hagyjuk fent. Utána hidratáló krémet használjunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.