Sano

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annamemune, Módosítva: 2011. december 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Méregtelenítő, bőrregeneráló hatású. E vitaminnal dúsított.

Kiszerelés: 500 ml

fille.tressee

2014. május 27.

Jó kis testápoló, könnyen beszívódik, nagyon olcsó és kiadós. Engem viszont a gránátalmásnak irritál az illata, csak nyáron tudom elviselni, és szinte pancsolom magamra, hogy gyorsan fogyjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Bogyóka

2013. október 22.

2 flakonnak használtam el, a mézes llatúból, de mostanába nem kapok. Nagyon jó illata van, intenzív, télen jobban szeretem magamon. Úgy találtam rá kb 4 éve.
Update: Végre van gránátalmás is, sokkal jobb mint a mézes, az illata isteni, van benne egy kis mediterrán beütés, szeretem ezeket a "nem megszokott" testápoló illatokat amiket a Sano gyárt.
Izraeli ide vagy oda akkor is jó termék, bevált. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.

Izraeli ide vagy oda akkor is jó termék, bevált. ;)

bless15

2012. április 9.

Nagyon szeretem , és a bőröm is, pedig elég érzékeny ( sajnos sok termékre leszek allergiás pár használat után).Már több flakonnal elhasználtam és semmi gondom vele . Kellemes az illata és a nyomkodós adagolót is nagyon praktikusnak és sokkal higiénikusabbnak is tartom a hagyományos tégelyes kivitelhez képest .Az ára is teljesen megfizethető .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 9.

annamemune

2011. december 8.

gránátalmás testápoló, illata intenzív és nagyon jól hidratál. 500 ml kiszerelésben kapható. Ára olcsó: 1000Ft

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 8.