Santa Eulalia

Ár:   37 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ildinyo, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   37 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A Santa Eulalia parfümház 'Aprilis' nevű illata egy 2017-ben kiadott illat nőknek és férfiaknak.

Az illat az áprilisi rózsákat ünnepli, az univerzális és időtlen varázst, amely a parfümház számára egyúttal Barcelona városának feltétel nélküli szeretetét is jelenti. A város szívében, a Cervantes Parkban található a világ egyik legfontosabb rózsakertje, négy hektáron a rózsa 245 nemzetközi fajával. A parfüm egyedülálló, szenvedélyes illatát azzal a céllal hozták létre, hogy megünnepeljék a szerelem és szeretet virágának ezer fajtáját és illatát.

Illatjegyek: bergamott, citrom, fekete bors, rózsa, jázmin, narancsvirág, benzoin, agarfa (oud), pacsuli

Ár: 3500 Ft , Eladó: niki84balazs
Állapot: 4 ml gyári fujos mínusz egy pici fujas , Helyszín: Bp, fizetés: Posta az árban

Tiziana

2020. július 20.

Folyékony arany-bordó-nektár-rózsa-dzsem...imádat,nem tudom levenni róla az orrom.
Ebben a pillanatban sokkal jobban tetszik mint a (jogosan!) magasra értékelt Parfait de Roses
a Lancome-tól. Az: nagyon kerek,profin megkomponált, ez meg sokkal izgibb.
A bergamott fényt, napot ad hozzá, ellensúlyozva a mézes édességet.
Sillage: szerintem alig-alig, de egyre kevésbé érdekel milyen hatást vált ki a parfümöm,
fő hogy engem boldogítson.
Tartósság:max. 2-3 óra.Legfeljebb Eau de parfum a koncentrációja.
2 óra múlva leginkább csak egy kis oud, bőrközeli balzsam marad belőle.
A hangulata, mint zenében Cleo Sol: Sweet blue-ja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

a Lancome-tól. Az: nagyon kerek,profin megkomponált, ez meg sokkal izgibb.
A bergamott fényt, napot ad hozzá, ellensúlyozva a mézes édességet.
fő hogy engem boldogítson.
Tartósság:max. 2-3 óra.Legfeljebb Eau de parfum a koncentrációja.
2 óra múlva leginkább csak egy kis oud, bőrközeli balzsam marad belőle.
A hangulata, mint zenében Cleo Sol: Sweet blue-ja.

erika830104

2019. október 12.

Emlékek őrzője!
Ahogy beleszippantottam a levegőbe fújt illatfelhőbe azonnal elöntöttek az emlékek.
Kisgyermek lehettem,úgy 5-6 éves és autóval elvittek a szüleim Bécsbe és tavasz vagy ősz lehetett mert ugyan hűvös volt és fáztam,de egy egybe térd alá erő hosszú ujjú ruhácska volt rajtam és egy pántos(kopogós)lapos talpú kis cipellő.Amikor beértünk a bevásárló központba (89’-90’-ben lehetett) egy stand fogadott minket és az egész jelenet beleégett az emlékeimbe akkor!Akkoriban ez mindenki számára óriási élmény volt”külföldön vásárolni”
Vékony elegáns szőke hosszú haju hölgyek kínáltak egy fajta illatot és szinte minden betérő kapott belőle némi fújást.Ugy promozták,hogy vmi örök életről hablatyoltak közben...engem ott annyira megfogott ez az egész.
Kifelé jövet Anyám vett is egy üveggel,sokáig megvolt,én nem fújtattam csak szagolgathattam.Es mindig arra gondoltam ettől az illatol örökké fogunk élni,mondjuk én pont nem mert nem használhattam 😆
Sárga színe volt a folyadéknak enyhén mintha bordázott hosszúkás négyszögletű üvege volt piros kupakkal.
Ez mind ami megmaradt.
Április🧚🏻‍♂️💝🌹💐

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

Emlékek őrzője!
Ez mind ami megmaradt.