Sante

Ár:   2520 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes úton gátolja a testszagokért felelős baktériumok szaporodását, anélkül, hogy a pórusok és a verejtékmirigyek normál működését gátolná. Különösen ajánlott érzékeny bőrűek számára. Aktív frissességet biztosít 24 órán keresztül. Nem tartalmaz parfümöt, alkoholt, színezéket és tartósítószert, valamint klórozott alumíniumsókat. Bőrgyógyászatilag tesztelve.

Használata: a kristály deo stift-et vízzel benedvesítjük és a tiszta bőrre kenjük.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

reginagalambos

2018. május 25.

(Manapság már máshogy néz ki a csomagolása, mint ezen a képen.) Az izzadást nem gátolja meg, viszont a szagokat igen. Könnyű használni: folyóvíz alá tartom majd mehet is a kenegetés. Nem hagy foltot a ruhán, és a bőrön sem: mintha nem is kentem volna fel semmit. Eszméletlen sokáig elegendő. Szeretem, de szerintem nem ettől a márkától fogom megvenni a következő kristály deo-mat, ugyanis biztosan van ennél olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.