Sante

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órán keresztül aktív frissességet biztosít. Nem okoz irritációt, ezért a fokozottan érzékeny bőr dezodorálására is alkalmas.

Nem tartalmaz parfümöt, alkoholt, színezéket, tartósítószert és alumíniumsókat.

BDIH által minősített natúrkozmetikum.

andeve

2015. augusztus 12.

nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel!megszüntet minden kellemetlen illatot, ebben a nagy melegben kiállta a próbát!:) biztos újravásárolom a terméket!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Macsek23

2015. május 4.

Akciósan vettem, nagyon olcsón, gondoltam egy próbát megér. Nálam jól vizsgázott bár az elején nem kedveltem túlzottan. De bizonyított,újravevős.
Mondjuk nem magában használom, utána jön a Coconutoil Cosmetics Golyós Dezodor Original-ja. Így már egész nap tartják magukat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 4.

EszterV

2015. május 3.

Nagyon jól teszi a dolgát annak ellenére, hogy natúr termékről van szó. Egyetlen hátránya, hogy elég fura nyál szaga van. :D
De ez szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

De ez szerencsére hamar elillan.

Illatanyagok: Cinnamic Acid

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.