Sarah Chapman

Ár:   £30   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2020. március 24.

Ár:   £30
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Az innovatív eszköz precíziós masszázstechnikája elősegíti az oxigén és a tápanyagok áramlását az egészséges, rózsásan fénylő bőrért. A 8 masszázsfej és a 48 csomó gyengéden újraformálja és finomítja a bőrt, miközben elvezeti a méreganyagokat, enyhíti az izomfeszülést, csökkenti a puffadást és ösztönzi a vérkeringést egy drámai mértékben feszesebb és megemelt bőrért.

Dottir

2020. március 25.

Ez az eszközke is az otthoni anti-age csatársor oszlopos tagja, napi használatban van. A weboldala szerint Sarah Chapman London legkeresettebb arcápolási szakértője, aki kifejlesztette és 2008-ban elindította a díjnyertes Skinesis bőrápolási márkát, amelynek koncepciója a high tech formulák természetes hatóanyagokkal való ötvözése. A bőrápolási termékeit még nem próbáltam, csupán ezt az eszközt szereztem be, amely - a reklámszöveg szerint - a Skinesis masszázstechnikát utánozza, és segít ragyogóvá tenni, megemelni a bőrt, valamint elvezetni abból a méreganyagokat és mérsékelni a puffadtságot. Én a liftinget céloztam meg vele, mivel nem szeretnék az arcomba küldetni semmilyen dolgokat, és egyéb hasonló mesterkedésekre sem vagyok vevő egyáltalán. Hadd következzen be, aminek be kell, de azért - mint ahogy az ember a testét karban tartja - adjuk meg ábrázatunknak, ami jár.:)
Az eszköz fogója masszív műanyag, a forgó masszázsfej gumi, vagy valami hasonló (rubber). Minőségi a kialakítás, normálisan megfröccsöntötték az üzemben.:) A masszázsfejeket tartó szárak rugalmasak, az állunkra illesztve a görgőket és nyomást gyakorolva szétnyílnak, így lehet őket hengergetni az arcon. A weboldalon és a YouTube-on hozzáférhetőek a videók a használatról, az egész művelet kb. kettő perces. 5-6-szor végig kell rollerezni az állvonalat, majd feljebb az orcákat a fül felé, és a nyakat, ha szeretnénk. Aztán a fogantyú végén lévő kis lapos kerek koronggal végigpaskolgatjuk főként a csontos arcrészeket, és viola!:)
Amiért megvettem, arra tökéletes. Alaposan megmozgatja az orcák és az állvonal izmait, utána közvetlenül is lehet érezni a hatást, bizsereg, felfrissül és rózsás lesz a bőr, illetve én látom, hogy a hosszútávú használat mintha fejlesztett volna az oldalsó arcizmokon, szinte definiáltak.:D A bőr minőségén nem látok változást, de az biztos, hogy formál és a vérkeringést érezhetően felpezsdíti, ami már önmagában sem rossz. Szóval olyan kb. mint egy kis arcedzés. Csodát nem tesz nyilván, de hasznos kis eszköz, és az árát mindenképpen abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.