Sarah Jessica Parker

Ár:   9830 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tranziens, Módosítva: 2019. január 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás, virágos

Fejjegyek: birsalma, rózsabors

Szívjegyek: bazsarózsa, lilaakác, lonc

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, tonkabab, tömjén

kisko

2020. augusztus 19.

Stash és Covet rajongó vagyok, egyedi, csodálatos illatok. Az Unspoken nem hasonlít a Stash-re, sokkal nőiesebb, édesebb, komfortosabb és kevésbbé megosztó. Alig vannak édes illatok, amiket szeretek. Ebben viszont van egy kis frissesség, kis fásság, és egyfajta tejes-kókuszos krémesség, ami egy nagyon élénk, komplex hatást ad. Rajtam tartós és elég jó a hatósugara is, érzem magamon hosszú órákig. Sajnálom, hogy nem lehet kapni, ha valakinek lenne eladó, szívesen átvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

tranziens

2019. február 3.

Szeretem. Egyelőre csak ezt tudtam itthon megvenni az Stash család tagjai közül. Nem a legtartósabb illat, de igazán különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.