Sarah Jessica Parker

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. október 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatkategória: virágos-fás-pézsmás

Fej: galbanum, bergamot, mandarin, rózsaszín bors

Szív: bazsarózsa, jázmin

Alap: ámbra, szantálfa, tömjén, pézsma

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi

kisko

2020. július 6.

Fújósban próbáltam. Szép illat, de nem estem szerelembe, hiányzik az a csavar, ami a Stashben és a Covetben megvan. Szép füstös, ámbrás, tömjénes, kis citromos vonallal ami nem engedi elnehezedni, pont olyan, mint amilyenre számítottam. Vannak kedvenc tömjénes-balzsamos illataim, így őt elengedem, de ajánlom kipróbálásra, ha valaki ezen a vonalon nézelődik, mert jó minőségű, tartós, olcsó. Unisex, de nem férfias, nem offezív, nem szúrós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Melani79

2019. május 16.

Megint próbàlgatom ezt az illatot. Rejtêlyes ês bizsergetô, egyre jobban tetszik :-)
Ez az illat inkàbb komolyabb, érettebb nőknek való. Nekem a Sarah J.P. illatok közül a Covet és a Lovely a favorit , amelyek nagyon tartósak .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

szilva82

2018. október 19.

Nekem ez nagyon Angel Innocent....:)
Azt nagyon szerettem...eccccer, régen, amikor innocent voltam...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Nekem ez nagyon Angel Innocent....:)
Azt nagyon szerettem...eccccer, régen, amikor innocent voltam...:D

azursatellite

2013. október 19.

Kifújást követően erősen ámbrás-tömjénes. Ahogy csillapszik a füstölős jellege, előjönnek a virágos jegyek némi citrusos aromával. Ez a virágos-zöldes-citrusos illat az ami marad belőle és csendesedik le és lesz valami luxusszappanos tisztaságillattá végül.
Nagy sajnálatomra az egyetlen dolog ami hiányzik belőle az az erő. A tartóssága is csak gyenge közepes, de az intenzitása az első órát követően kifejezetten bőrközeli. Ilyen téren gyengébbnek mondanám, mint a többi SJP illatot, de mégsem tudok haragudni rá, mert nagyon tetszik az illata. Jobb híján sokat fújok belőle és a ruhámra is fújom.
Az üvege szép és egyszerű. Iparfumeria-ról szereztem be igen kedvező áron, így megérdemel egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.