Best of Beauty 2019

Scenia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Orsy, Módosítva: 2011. április 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló, tápláló testápoló rendkívül érzékeny, igényes, száraz bőrre növényi olajokkal, aloe kivonattal és vitaminokkal. A homoktövisolaj egyedülálló, bioaktív hatóanyagokban gazdag összetétele révén hatékony bőrápoló és bőrvédő krém.

Orsy

2011. május 9.

Nemrég találtam erre a krémre, egy forumon olvastam róla. Nekem nagyon bejött, picit ekcémás a bőröm,és ez a krém segít fenntartani a tünetmentes állapotot,nagyon jól hidratál, minden fürdés után használom azokon a helyeken ahol előszokott jönni az ekcémám. Nem kifejezetten ekcémásoknak készült,de az biztos,hogy száraz és érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlható. Az illata nem a legjobb,de engem kárpótol a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 9.