ScentStory

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Maksi, Módosítva: 2018. február 28.

Megjelenés éve: 2014

Fejillat: szerecsendió, rózsabors, fahéj, itáliai tangerin

Szívillat: guajakfa, vetiver, cédrus, szantálfa, nyír

Alapillat: borostyán, vaníliabab, pézsma, agarfa (oud)

ScentStory 24 Gold Oud Edition fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2021. január 2.

Az alap 24 Gold illat, egyértelműen férfiasabb, potens változata. Tulajdonképpen erényeiben nem tér el a sima változattól (tartósság, hatósugár), de a kicsit több fűszer és fás jegy, illetve a kevésbé intenzív édeskés illatvilág miatt már számomra is egy tökéletes őszi-téli illat kerekedett belőle, pedig a sima változatot is nagyon kedveltem, de az inkább a feminin oldalon büszkélkedett véleményem szerint.
Szerethető, nyugodt, meleg, gazdag illatvilág, amit azt gondolom, sokan az "Oud Edition" sorolás miatt nem fognak számításba venni.. Pedig semmi keleti vonal, oudra néha jellemző megosztó jellem nincs benne.. Egy egész könnyen hordható, továbbra is édeskés, de nagyon szépen fűszerezett, mértékkel, akár iroda kompatibilis őszi-téli csodás illatvilág.
Sokan hasonlítják a 1 Million illathoz, de amíg azt képtelen voltam elviselni (nem csak magamon), ezt akkor hordom, amikor csak lehet.. számomra nagyjából ennyi hasonlóság van a két illat között.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 2.