Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. április 23.

Kategória:   Hajápolók

Speciális vízlágyító formulájának köszönhetően a kemény víz használata esetén is fényes és lágy hajat eredményez hajmosás után.

Maniac

2012. december 26.

Nálunk eléggé kemény a víz, lett volna lehetősége teljesíteni, de ezt amit ő tudott, arra bármelyik balzsam képes. Egyébként jó, az illata nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.

Kiara

2012. június 14.

Kedvencem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

Kedvencem volt.

berni88

2012. április 24.

szerettem :) tette amit kellett, olcsó, átlagos balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

szerettem :) tette amit kellett, olcsó, átlagos balzsam.

Sephira

2012. április 20.

Tudom hogy itthon már nem kapható (külföldi honlapokon még láttam, úgy látszik kint még van csak itthon nem), azért felrakom emlékbe. :) Annyira nem váltak be átlagban a Schauma hajápolók viszont a Push Up Volume mellett ez a legjobban (általában a balzsamjaik átlagosak, többfélét próbáltam). Nem volt drága, szép fényessé tette a hajam anélkül hogy elnehezítette volna, ami ritka a hajfényesítő balzsamok esetében, egy idő után zsírosítanak, lelapítanak. Mivel más márka hajfényesítőjét is ki akartam próbálni, mire újra akartam venni (pedig szeretek sok mindent kipróbálni, nem mindig veszem meg 2-szer ugyanazt) addigra persze lekerült a polcokról. :( Az illatát is nagyon szerettem, finom de nem tolakodó gyümölcsillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.