Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Samponok

Hűsítő hatás

Sisszy

2017. április 18.

Elvileg férfiaknak van, de én szeretek kísérletezni a párom cuccaival, szóval ez a sampon is áldozatul esett. :D Nagyon frissítő és friss érzést nyújt, illata is rendben van. Szívesen használnám még, ha nem lenne itthon 100 másik a sorban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

borntobe

2015. július 21.

Hát ezt nem hiszem el. Szuper. Elfogyott a saját samponom, így a barátomé után nyúltam. ( ő meg a micellás vizemre jár rá, mert az víz, tehát nem buzis, mindegy, tudom reménytelen, lényeg, hogy fair play a samponlopás :)))) ) Hatalmas habja van, frissítő, hűsítő érzete, és olyan szinten puha, tiszta, könnyű hajat csinált, hogy na. Felváltva használom a balea fülle&pracht sampont, meg egy dúsító pantene-t, és érezhető a különbség. A sok fényesítő, dúsító, stb. effektek lerakódását ez a férfisampon szedte le a hajamról. Heti egyszer tuti ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.