Schering-Plough

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   20 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Morsolya, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Elocom egy erős hatású kortikoszteroidot tartalmazó, bőrgyógyászati alkalmazásra szánt gyógyszer. Gyulladással és/vagy viszketéssel járó bőrbetegségek pl. pszoriázis (pikkelysömör), irritáció és/vagy allergia okozta bőrgyulladás kezelésére szolgál.

A készítmény hatóanyaga: 1,00 mg mometazon-furoát 1 g kenőcsben. Egyéb összetevők: propilén-glikol-sztearát, tisztított víz, fehér viasz, hexilén-glikol, fehér vazelin, foszforsav.

huntomas

2019. november 6.

3 nap alatt rendberakta a para kézfej ekcémámat, csak ajánlani tudom. Patikai tégelyes krémet elvileg ezekből hígítják, nekem az is bevált anno, évekig használtam egy olyan nagy tégely. Patikus szerint romlik a szteroid erőssége olyankor, de nekem akkor is pöpec volt, szóval lehet, hogy megéri higíttatni, mert akkor egy 100 grammos tégely olyan 1500 ft körül lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Ivy1986

2019. szeptember 29.

Sajnos eddig tényleg ez az eggyetlen csodaszer. Most megyek bőrgyógyászhoz,addig muszáj volt hozzányulnom pedig meg próbáltam ellenálni a szteroid miatt, de megin ugy bellobbant az arcom mint még soha. Perioralis dermatitisszel diagnosztizáltak, csak akkor nem tudottnsemmit adni rá mivel szoptattam. Nagyon bízom benne h most valahogy ki lehet kezelni mert brutális. Lényeg a lenyeg mikor belobbant az arcom ez volt az eggyetlen ami egyből enyhítette, reggelre pedig leszedte a pattiszerü gennyes hólyagokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Bettina1984

2019. szeptember 15.

Az ekcémámra csak ez segít.
Próbáltam a Bepanten SensiDermet, semmit nem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Az ekcémámra csak ez segít.
Próbáltam a Bepanten SensiDermet, semmit nem ér.

Zsofi321

2019. augusztus 15.

Nekem a kezemen van 1-1 aprócska terület, ahol az ekcéma néha felbukkan. Sokmindent próbáltam, de sajnos semmi nem vált be. Ha már látom, hogy esetleg újra előtörni készül, akkor máris rákenek egy hajszálvékony réteget. Általában este szoktam, mert tényleg zsíros és csak ül a bőrön, már reggel látni, hogy jobb a helyzet. Nekem mondjuk egy fele ekkora tubus is évekig kitartana, így személy szerint nekem pazarlás ez a kiszerelés, de sajnos ez van. Aki ekcémával küzd, annak érdemes kipróbálnia, az ára nem vészes és nagyon sokáig elég is. :) Úgy vettem észre van olyan kézkrém, ami elősegíti az ekcéma megjelenését nálam, és itt csatlakoznék az előttem szólohoz, a Barnangen kézkrémet én is szívesen ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

BDominika25

2019. május 28.

1 éves koromban diagnosztizáltak nálam ekcémát ami az évek alatt már súlyos ekcémává nőtte ki magát.
Mivel szinte mindent kipróbáltam már a legtermészetesebb krémektől kezdve a legdurvábbakig én azt tudom mondani, hogy ez az a krém ami 3-4 nap alatt nagyjából rendbehoz bármit. Barnängen kézkrémeit tudom nagyon ajánlani (persze a jó állapotú bőrre).
Vagy esetleg aki kicsit gyógyszertáribbra és kevésbé illatos krémet keres az az Eucerin aquaphor krémet használja. A La Roche, Bioderma stb.. kb elbújhat ezek mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

meheszne1215

2019. május 23.

Ezen az oldalon találtam rá erre a krémre és a véleményekre vele kapcsolatban. Teljesen begyulladt a szemkörnyékem, vörös lett és iszonyatosan viszketett, véresre tudtam volna marni. Gyermekkorom óta ekcémás vagyok, viszont évekig tünetmentes tudtam lenni, egészen mostanáig, a terhességem feléig. 1310 Ft-ért vettem ma meg a krémet és első kenésre óriási segítség volt. Hálásan köszönöm a hozzászólóknak, ha ti nem vagytok, már bőrgyógyásznál ülnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Mosizso

2019. március 20.

Tényleg csodaszer, s a ekcémára a legjobb. Nekem is csak ez az egyetlen, ami bevált sajnos. Ám mivel szteroidos, amíg nem komoly a helyzet nem szoktam használni...egy-egy tubus évekig elég így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

reka0305

2019. január 11.

Csodaszer ekcémára!!!! Nekem más nem is hat, főleg az arcomon.2-3 nap alatt elmúlik tőle az égő viszkető folt. Sajnos szteroidos, de úgy gondolom főleg ennek köszönhető a hatékonysága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Eoryorsi

2019. január 9.

Csodaszer. Ekcémás bőrre használom pár nap alatt helyrehozza. Mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Nittuska

2019. január 4.

Egy nagy kemény gyulladt pattanás szerű csomó keletkezett az államon, (valószínűleg nyirokcsomó gyulladás miatt jött ki)
Erre írta ezt fel az orvos..
Már 2 nap alatt gyönyörűen levitte a duzzanatot, keménységet.. Csak egy nagy piros folt van még vissza.. Nyilván idő kell neki míg teljesen meggyógyul..
Szóval tényleg hatásos ez a krém.. De rendszeren nyilván nem kell használnom hálistennek, de azért életmentő volt. 😘

Amiért 4 csillagot kap az az állaga. Az istenért sem szívódik be, csak csücsül egy csúszós zsíros réteg az arcon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Erre írta ezt fel az orvos..