Schmidt's

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A élénkítő illatú deo igazi felfrissülést biztosít. A benne lévő illóolajok fertőtlenítő és gyógyulást elősegítő tulajdonságúak.

• gyorsan felszívódik
  • hatékony védelem a szagok és a nedvesség ellen
  • nem zsírosít és nem ragad
  • alumínium, PEG, parabén és ftalát mentes
  • vegán, állati kegyetlenség-mentes és gluténmentes

narancsfavirág

2020. március 26.

Nekem is tetszik a citrusos illata. :) Egyébként bevált, ugyanazok a tapasztalataim, mint amit az illatmentes változatnál leírtam, Talán kicsit hatékonyabb izzadásgátlásban, de az is lehet, hogy az illóolajok miatt tűnik így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Pixiboxból jutottam hozzá én is. Lehet, hogy az enyém selejtes, mert a termék tele van kemény göbökkel, melyek igazán kellemetlenné teszik a használatát. Rendesen kidörzsölte a hónaljamat. Az izzadásgátló hatását nem is tudtam tesztelni. Az illatával nincs problémám. Az nagyon jó, hogy mindenféle mentes, de használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

Zsuzsi216

2019. október 1.

A Pixiboxban került hozzám ez a termék.
Engem nagyon nem győzött meg. Kellemetlen volt a használata, mert nehezen kenhető. Számomra nem volt hatékony a meleg időkben.
Télen talán el tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

A Pixiboxban került hozzám ez a termék.
Télen talán el tudom használni.

ponilopopolopo

2019. augusztus 8.

nagyon tetszik a friss illata, a hatása is jó, azért a 40 fokban újra kell kenni. kicsit sok terméket visz fel, így csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

clairenoctuelle

2019. augusztus 6.

Eddig a leghatékonyabb szódabikarbónás dezodor, amit valaha próbáltam.
Egész nap véd a kellemetlen szagok ellen. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Eddig a leghatékonyabb szódabikarbónás dezodor, amit valaha próbáltam.
Egész nap véd a kellemetlen szagok ellen. Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!