Schmidt's

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

A élénkítő illatú deo igazi felfrissülést biztosít. A benne lévő illóolajok fertőtlenítő és gyógyulást elősegítő tulajdonságúak.

• gyorsan felszívódik
  • hatékony védelem a szagok és a nedvesség ellen
  • nem zsírosít és nem ragad
  • alumínium, PEG, parabén és ftalát mentes
  • vegán, állati kegyetlenség-mentes és gluténmentes

MariaJulianna

2021. április 1.

Az illata nagyon kellemes . Az állaga szerintem sok mindenkinek nem tetszik, de nekem tökéletes. Nehezen kenhető, nem elég krémes mint a többi dezodor, de én pont ezt szeretem benne, mert rögtön beszívja a bőröm, És nem marad ott. Utánna rögtön fel tudom venni a felsőm, És nem keni össze. A hatásával is tökéletesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

kalmareszter76

2020. augusztus 30.

Az első minden mentes dezodorom. Lassan egy hónapja használom, a legnagyobb melegekben tesztelve.
Pozitívum: szép összetevők, nem ragad, számomra nagyon kellemes illat, a nap végén sincs kellemetlen szag nem úgy mint egy nivea után.
Negatívum: picit nehezen kenhető, néha megfogja a ruhát (de mindig kijön, akár vizes törölközővel megdörzsölve) illetve rögtön gyantázás után nem szívesen kenem fel mert picit irritálja a bőrömet. Ezek számomra olyan apróságok amiktől maximálisan el tudok tekinteni, így biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

BeesWorld

2020. május 25.

Erre a citrusosra csak 4 csillagot adok, a shea vajas (barna) viszont 10 csillagos nekem! Hidratál is, illata sem ilyen erőteljes, mint ennek, legjobb deo, amit valaha használtam! És csupa-csupa szép, természetes összetevőik vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

szuacica

2020. május 23.

Alumínium mentes dezodorra szerettem volna váltani, hosszas keresgélés után erre esett a választásom. Az izzadásgátló hatással teljesen elégedett vagyok, nagyon jól semlegesíti a szagokat, az állaga is jó és a ruhámon nem hagy foltot. Egyedül az illata miatt vonok le csillagot, mert bár nem kifejezetten kellemetlen de jobbra számítottam (online rendeltem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

narancsfavirág

2020. március 26.

Nekem is tetszik a citrusos illata. :) Egyébként bevált, ugyanazok a tapasztalataim, mint amit az illatmentes változatnál leírtam, Talán kicsit hatékonyabb izzadásgátlásban, de az is lehet, hogy az illóolajok miatt tűnik így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. november 1.

Pixiboxból jutottam hozzá én is. Lehet, hogy az enyém selejtes, mert a termék tele van kemény göbökkel, melyek igazán kellemetlenné teszik a használatát. Rendesen kidörzsölte a hónaljamat. Az izzadásgátló hatását nem is tudtam tesztelni. Az illatával nincs problémám. Az nagyon jó, hogy mindenféle mentes, de használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 1.

Zsuzsi216

2019. október 1.

A Pixiboxban került hozzám ez a termék.
Engem nagyon nem győzött meg. Kellemetlen volt a használata, mert nehezen kenhető. Számomra nem volt hatékony a meleg időkben.
Télen talán el tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

A Pixiboxban került hozzám ez a termék.
Télen talán el tudom használni.

ponilopopolopo

2019. augusztus 8.

nagyon tetszik a friss illata, a hatása is jó, azért a 40 fokban újra kell kenni. kicsit sok terméket visz fel, így csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

clairenoctuelle

2019. augusztus 6.

Eddig a leghatékonyabb szódabikarbónás dezodor, amit valaha próbáltam.
Egész nap véd a kellemetlen szagok ellen. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Eddig a leghatékonyabb szódabikarbónás dezodor, amit valaha próbáltam.
Egész nap véd a kellemetlen szagok ellen. Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopherol