Schmidt's

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2019. július 22.

Kategória:   Dezodorok

Shea vajjal, kókusz- és jojobaolajjal készült dezodor szódabikarbónával. Isteni illatát a bergamott és lime olaj biztosítja.

Nem tartalmaz alumíniumsókat, parabéneket, ftalátokat és propilén-glikolt.

Gluténmentes, vegán készítmény, mellyel nem végeztek állatkísérleteket.

edery

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

Kiadós deo, és tényleg nincs izzadságszag, egész nap kitart a hatása. Az illata nekem erős, felkenés után kb. fél óra kell, mire elillan, a bergamott miatt szúnyogrisztóra hajaz, de hát nem lehet minden tökéletes. Az külön tetszik, hogy bio, összességében örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

ponilopopolopo

2019. július 23.

Egész nap jó illatom marad, ha reggel felkenem... Ami isteni limeos...😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 23.

Egész nap jó illatom marad, ha reggel felkenem... Ami isteni limeos...😍😍

titikutyus

2018. december 19.

Szuper natur, mindenmentes dezodor, citrusos illattal. Szagnak nyoma sincs, sokkal kevesbe izzadok ha hasznalom. Erdekessege, hogy a kenes elott celszeru par masodpercig a boron tartani, a test melegetol kenhetobbe valik. Ugy erzem, eleg lassan fogy. Nagyon ajanlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Tvylvis

2017. augusztus 12.

Csak pozitívan tudok nyilatkozni a márka termékeiről, ez a második illatvariáció, amit próbáltam a levendulás után. Messze a legjobb a natúr deók piacán.
A hatása kiváló. Intenzíven rohangálós, meleg napon is jól tart, maximum egyszer utánkentem. Az izzadást nem gátolja, nem is célja, tehát azzal számolni kell, hogy néha érzed a nedvességet. Viszont semmilyen kellemetlen illat nem keletkezett, halványan még este is lehetett érezni a citrusos illatot. Tetszik hogy létezik mini kiszerelés. Én először azt vettem kipróbálni, viszont fogok venni a táskámba is, hiszen kis helyen is elfér. Azt meg kell valljam, viszonylag gyorsan fogy, a krémes állaga miatt elég sokat visz fel az ember. A ruhát eddig nem fogta meg, ami ismételten nagy pozitívum. Friss, természetes (nyomokban sem emlékeztet wc-illatosítóra) citrusillata van, eléggé unisex darab. Illatban egy fokkal jobban tetszik a levendulás verzió, de nyáron ez is nagyon kellemes. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

rosetta5

2017. február 22.

Beleszerettem! A lime amúgy is nagy kedvencem, de a bergamott egyszerűen tökéletes párost alkot vele. Nem tudom megunni. Nagyon hatékony, egész nap kitart a hatása, nem kell óránként újra kenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Tocopherol