Schmidt's

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: carpediem71, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Megújult összetétel!

A hatékony, vegán és extra gyengéd formula minden bőrtípus számára megbízható védelmet biztosít a kellemetlen testszag és nedvesség ellen. Elegáns rózsa illata, amely egy lehelet vaníliával kiegészített kényezteti az érzékeket.

• különösen bőrbarát
  • ideális érzékeny bőrre
  • gyorsan felszívódik
  • hatékony védelem a szagok és a nedvesség ellen
  • nem zsírosít és nem ragad
  • alumínium, PEG, parabén és ftalát mentes
  • vegán, állati kegyetlenség-mentes és gluténmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

syandr

2021. február 9.

Természtes összetevők, de jobban izzadok tőle, mint nélküle :) Sajnos foltot hagy a ruhán, a mosással kijön, de nem venném újra semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

RonjaR

2020. november 14.

Szerintem nagyon-nagyon finom az illata! Diszkrét, mégis érezni a rózsát (és kicsit a vaníliát is). Régóta használok szódabikarbónás dezodorokat, így az állaga sem volt zavaró, épp ellenkezőleg: kellemesen meglepett, milyen jól kenhető. Az összetevői pedig szuperek.
Mindezek ellenére kénytelen vagyok lepontozni, mert bár valóban nem leszek büdös tőle, kevésbé érzem hatásosnak néhány más, hasonló kategóriás dezodorhoz képest. Ráadásul a legnagyobb bajom, hogy a felsőim egy részén csúnya foltot hagyott, amit folttisztítóval sem tudtam kiszedni az összesből. (Volt, amelyikből sikerült, de sajnos volt több, amelyikből nem, pedig utóbbiak mind sötét felsők voltak, nem fehérek!) Végezetül pedig az árát is túlzásnak tartom: ugyan kuponnal kedvezményesen tudtam megvásárolni, viszont még így is drága volt ahhoz képest, amit nyújtott.
Sajnálom, mert nagyon szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Sajnálom, mert nagyon szerettem volna szeretni.

failedstardoll

2020. november 13.

Nem rossz, nyárra mondjuk kevés. Viszont valamiért kikristályosodott benn valami és iszonyatosan karcolja a bőröm. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

cornelia126

2020. november 3.

Összetevői miatt vettem meg, az illata nem túl jó, kicsit mamás, de a drogériában kettő közül ez tűnt jobbnak. Csak 1 bajom van vele, hogy kicsit mintha morzsolódna vagy nem is tudom..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

Patt94

2020. július 16.

Jó illata van és akkor ennyi az összes pozitívuma, ha csak az nem az, hogy az ember nem lesz büdös, bár szerintem ez abszolút nem egy pozitívum egy dezodornál, mert ez a minimum. A Lush Aromaco dezodorja sokkal jobb és tartósabb is, illetve nem irritálja az ember bőrét és az állaga is sokkal jobb. Háziasszony találta ki a márkát a leírás szerint és azt a feelinget is érzem amikor használom ... Mintha most készítette volna valaki akinek ez a kezdő hobbija.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

fioretta

2020. június 19.

Összetevői miatt vettem meg, kezdetben nagyon tetszett az illata, azonban többórás használat után kicsit megváltozik - kedvezőtlen irányba. Elsősorban emiatt inkább csak otthonra vagy közeli kiruccanásokra használom. A hatása és az állaga egész jó, nem tapasztaltam, hogy foltot hagyna a ruhán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

auberginecat

2020. május 6.

Először az volt tervben, hogy lepontozom, mert annyira szokatlan és rendkívül kellemetlen volt eleinte használni amiatt, hogy kemény és szemcsés, de végül meggyőzött. Valóban olyan a textúrája, mintha egy betondarabbal simogatnám a hónaljam, de egy idő után rájöttem, hogy egy kis melegítés után már nagyon könnyen kenhető és nem okoz irritációt. Persze megértem, ha valaki inkább nem szórakozik ilyesmivel és hagyja a fenébe, de nekem nagyon bevált, hatékony és remek illata van, így úgy ítéltem meg, hogy megéri számomra ezt a kellemetlenséget. Mondjuk az ára brutális, ha nem akcióban veszi az ember...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Vichy

2020. január 14.

Én is tesztelésre nyertem itt a Krémmánián, de amennyire vártam annyira csalódtam benne. Egyetértek az előző két hozzászólással, valóban furcsa karcolós textúrája van és a színe is szokatlan. Illatával nem volt gondom, viszont nálam amikor kezdett elfogyni a termék, vele egyidőben vesztette el a hatását is, és egyre kellemetlenebbnek éreztem, hogy izzadok. Érdekes volt kipróbálni, de egyelőre maradok a jól bevált dezodoromnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

anitaa17

2020. január 5.

Tesztelésre került hozzám, viszont egy jó darabig csücsült a fürdőszoba szekrényben, mire elfogyott a másik így elővettem. Sajnos én is jobban érzem rajta a rózsát, mint a vaníliát és a színe is is elég bizarr (ami mondjuk nem a leglényegesebb), de a legzavaróbb benne, az az állaga. Olyan, mintha egy durva, szemcsés testradírral kenném be a hónaljamat, ami elég kellemetlen érzés. Az állagát eleinte annak tudtam be, hogy sokat állt a szekrényemben és esetleg beszáradhatott, de látom az alábbi kommentekből, hogy mindenki ugyanezt tapasztalta. Egyszer kipróbáltam közvetlen borotválkozás után, ami nagyon rossz ötlet volt, mert teljesen begyulladt és kiütéses lett tőle a bőröm 2-3 napig. A hatásában izzadás tekintetében nem érzek különbséget más dezodorokhoz képest, ezért összességében nagyon sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Bridddzs

2019. november 23.

Krémmániás játék során került hozzám a termék. Ezúton is nagyon köszönöm! :) Egy igazi rózsa illatú dezodorról van szó. Én a vaníliát nem igazán érzem rajta. A dezodoráló hatásával nagyon meg vagyok elégedve, viszont ami sajnos nem nyerte el a tetszésem az a textúrája. Iszonyatosan " kemény", a benne található szemcsék miatt. (merthogy én szemcsésnek érzem) kellemetlenül karcolja a bőröm, nem hiszem, hogy megvasarolom.
Összességében a natúrsága, a jó illata és a jó dezodoráló hatása, viszont kellemetlen használata miatt nekem 3*-öt ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol