Schmidt's

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: carpediem71, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Dezodorok

Megújult összetétel!

A hatékony, vegán és extra gyengéd formula minden bőrtípus számára megbízható védelmet biztosít a kellemetlen testszag és nedvesség ellen. Elegáns rózsa illata, amely egy lehelet vaníliával kiegészített kényezteti az érzékeket.

• különösen bőrbarát
  • ideális érzékeny bőrre
  • gyorsan felszívódik
  • hatékony védelem a szagok és a nedvesség ellen
  • nem zsírosít és nem ragad
  • alumínium, PEG, parabén és ftalát mentes
  • vegán, állati kegyetlenség-mentes és gluténmentes

Zituska77

2019. november 7.

Tesztelésre kaptam én is, köszönöm a lehetőséget. Tudok mondani jót és rosszat is, több a jó :) Nagyon vártam a vanília illatot, amit sajnos nyomokban sem tartalmaz :( Nem rossz az illata, hamar megszokta az orrom, és egész nap kitart rajtam. Nyilván izzadok mellette, hiszen a natúr deoknak nem az a dolguk, hogy ezt megakadályozzák, nem is igénylem, hogy ne izzadjak, viszont nem vagyok büdös :) Egy dolog, amit nem tudok elnézni neki, az, hogy nyomot hagy a ruhán. A fehéren sárgásat, a színesen fehéret, és ez nem túl esztétikus, mondjuk, hogy nem randibarát. Eddig szerencsére minden ruhámból kijött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

tamara428

2019. október 28.

Tesztelésre kaptam. Vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. Tetszenek az összetevők, kellemes az illata (bár a vaníliát nem érzem benne), teljesen elfedi az izzadtság szagát és egész nap tart.
Az állagát viszont nem szeretem, mert elég kemény, nehéz felkenni és nekem morzsálódik is. A másik gond (ami talán jobban zavar), hogy nyomot hagy a ruhákon.
Összességében nem egy rossz dezodor, ezen a hosszú vénasszonyok nyarán jól teljesített - legalábbis a folton kívül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 28.

Nyimuska

2019. október 19.

Tesztelésre kaptam. Finom, elegáns illata van. Nem biztos, hogy én vagyok a legjobb tesztalany, ugyanigy nem vagyok izzadós típus. Kicsit nehezen kenhető, húzza a bőrt. Hatása átlagos - natúrok között biztos jónak számít. Az illata nem valami hosszantartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Illa

2019. október 19.

Tesztelésre kaptam, melyet ezúton is köszönök.
Sajnos nem győzött meg, pedig nem bántam volna, ha megtalálom a natur deók Szent Grál-ját. Egyrészt a nehezen kenhető, kemény állag okoz nehézséget (borotválás után e miatt lehetetlen a használata), másrészt az nem tetszik, hogy foltot hagy a ruhán.
Azt nem tudom, hogy nyári kánikulában hogy teljesít, viszont a vénasszonyok nyarán szuperül megállta a helyét. Kiemelkedően jó a hatásfoka (nemcsak a natur deókkal összehasonlítva).
Azonban az említett negatívumok miatt sajnos nem lesz állandó lakó a fürdőszobámban. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Tesztelésre kaptam, melyet ezúton is köszönök.

Zsuzsi216

2019. október 15.

Tesztelésre kaptam a Krémmániától a terméket.
Már egy meglepetés dobozban volt a márka másik izzadásgátlója, tehát azért nem ismeretlen a termék.
Sajnos azt kell, hogy írjam, hogy nem lesz a kedvencem a másikhoz hasonlóan. Állagra és keménységre ugyan az a kettő. Illata más, ennek erősebb.
Hatását tekintve nem rossz, de a használatával nincs meg a megszokott komfortérzetem.
Sajnos jóindulattal is csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Tesztelésre kaptam a Krémmániától a terméket.
Sajnos jóindulattal is csak 3 csillag.

dinkofanni

2019. október 8.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket és elég vegyes érzéseim vannak vele kapcslatban. Először is az állaga nagyon kemény, szó szerint felhorzsolta a bőröm az első pár használatnál. De amióta felmelegítettem és a radiátoron tárolom, így már szépen, könnyen kenhető állaga van!
Az illata szerintem kellemes, nagyon intenzív, sokáig érezni és a nap végére se lesz tőle testszagom, ami azért egy nagy pozitívum.
A fehér felsőmet összefogta, kimosni se tudom a ruhából. De színes, fekete ruháknál ez nem jelent gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

Varazs

2019. szeptember 20.

Eleg fura az illata de imádom! A hagyományos alumínium so-s termekektol eltérően ez egesznap szagmentesen tart meg sportolas\fizikai munka kozben is amit elhulve tapasztaltam, hogy a nap vegere mikor mar azert at szokott szivárogni a deomon a testszag ez meg akkor is totalisan szagmentes!
A fehér foltok nalam is jelen vannak de csak elvetve, egyetlen negativum hogy kemenyebb formula így hidegebb idoben nehéz felkenni elotte valahogy fel kell kicsit melegíteni hogy kenheto legyen. Gyanítom emiatt hogy nem tudom mostanaban jol felkenni kezdtem budosodni a napok vegere, ezert egy csilli levonas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

eeraa

2018. május 6.

Update: Sajnos még egy csillag mínusz, több ruhámat is tönkre tette véglegesen, elég csúnya foltokat hagy...sajnos nem venném újra.

Nagyon vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
Egyrészt pozitívuma a szép összetevőlista, ami meggyőzött, hogy egyáltalán megvegyem. Másrészt az első dezodor, ami tényleg elfedi/megelőzi a kellemetlen szagokat, ennek nagyon örülötem. Az illata kellemes és enyhe ez is nagyon tetszik benne. Ami még jó benne, hogy nem kell sokat használni belőle, tehát sokáig kitart, naponta 1-2 használat is elegendő volt. Az állaga már kevésbé tetszett, ragacsos érzetet hagy maga után. A legnagyobb bajom vele, hogy nagyon befogja a ruhákat és nem csak a feketéket... sajnos már elég sokszor előfordult, hogy ruhát kelllett váltanom miatta mert hatalmas fehér foltoka hagyott mindenhol. Pedig nagyon figyeltem öltözködésnél és nem rögtön használat után kezdtem felöltözni hanem vártam kicsit, hogy megszáradjon, de mivel kicsit nehezebb, krémesebb az állaga nehezen szívódik be. Egyelőre nem tudom eldönteni, hogy újravenném e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Nagyon vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.

carpediem71

2017. augusztus 5.

Imádom ezt a dezodort! Gyönyörű összetevők, szerelmes vagyok az illatába és 100%-osan véd a szagok ellen, még sportoláskor is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol