Schmidt's

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Naurel.hu, 3790 Ft

Alumíniumsóktól és parabénektől mentes illatmentes dezodor, mely formulájának köszönhetően könnyen kenhető, nem csomósodik, rendkívül hatékony és bőrbarát.

Shea vajjal, kókusz- és jojobaolajjal, valamint szódabikarbónával készült. Kiváló vegetáriánusok számára.

Gluténmentes készítmény, mellyel nem végeztek állatkísérleteket. Nem tartalmaz ftalátokat és propilén-glikolt.

Ár: 3790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
alea

2019. november 24.

Természetes, elvégzi a feladatát, de! Nekem nagyon hamar elfogyott, kb. feleannyi ideig tartott ki, mint általában a többi dezodor, pedig nem használtam gyakrabban. Valamint szétszedtem a stiftet, és a műanyag tartó alatt még volt legalább két hétre elég dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

peach

2019. október 5.

1 hétig tökéletesen működött, 0 irritáció, aztán hirtelen mindkét hónaljamban begyulladtak a nyirokcsomóim tőle :( Valószínűleg allergiás vagyok valamelyik összetevőjére így nem nullázom le de akinek érzékeny a bőre inkább az arra való verziót válassza! Nagyon sajnálom mert amúgy tényleg hatásos volt minden szempontból

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Lilla777

2017. május 4.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a mennyei dezodorra. Illatmentes, valóban izzadásgátló, nem, irritál, csak pozitívumokat tudok róla mondani. A legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

GalambSz

2017. április 25.

Alapjában véve jó kis termék, csak egy valami zavar, hogy ragacsos réteget hagy maga után, de nem csak a bőrön, hanem a ruhán is. Pedig majdnem tökéletes...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Nono1322

2016. október 26.

Nagyon érzékeny a bőröm, ezért mindig az illatmentes termékek után kutatok. Dezodorokkal kapcsolatban nagyon vegyesek a tapasztalataim. Egyrészt az illatmentes változatok valamiért sokszor irtó büdösek vagy egyáltalán nem védenek. Ennek nagyon kellemes, természetes illata van anélkül, hogy illatanyagot tartalmazna. Helytállt futáskor is és egész napos rohangáláskor is. Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol