Schmidt's

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   56,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2016. október 13.

Kiszerelés:   56,7 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Naurel.hu, 3490 Ft

A díjnyertes dezodor könnyen kenhető, nem csomósodik. Shea vajjal, jojoba- és kókuszolajjal, valamint szódabikarbónával készült. Higiénikus tégelyes kiszerelése kiváló azok számára, akik nem rajonganak a golyós- és stiftes változatokért.

Vegán és gluténmentes. Nem tartalmaz alumíniumsókat, parabéneket, ftalátokat és illatanyagot.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

izsuzsi

2019. augusztus 2.

Szuper dezodor! Igen, dezodor, tehát az izzadást nem akadályozza meg, de a kellemetlen szagok ellen nagyon hatásos. A ruhán fehér foltot hagyhat, de ez mosással könnyen kijön. Már 3 éve csak ezt márkát használom és teljesen elégedett vagyok. Iherb-ről rendelem, de ahogy a napokban láttam, Rossmannban is elérhetőek lettek a stiftes verziók, remélem a tégelyes hamarosan helyet kap a kínálatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Lilla777

2017. július 25.

Hatékony, könnyű, nem csomósodik - egyszerűen fantasztikus! Nem vagyok egy nagy bio fan, mert sokszor ráfaragtam már, de a barátnőm meglepett ezzel a kis cuki üveggel. Őszintén szólva semmi jót nem vártam tőle, de tévedtem! Szuper készítmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

aivil

2017. május 29.

Egyszerűen el vagyok ájulva tőle! Szuper ez az üveges kiszerelés, sztem sokkal higiénikusabb, mint a normál deók. Dezodorból mindig illatmenteset választok, mert érzékeny vagyok az illatanyagokra. Nekem tökéletesen bevált, nagyszerűen teljesít egész nap! Nem kell ennél jobb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 29.

rosetta5

2017. április 5.

Fantasztikus készítmény, az eddig legjobb bio dezodorom. Illatmentes, ugyanakkor rendkívül frissítő, én el vagyok vele egész nap. Tetszik a tégelyes kiszerelése, mert nagyon higiénikus. A kis kanálkával könnyen adagolható. Elégedett vagyok maximálisan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Aisa

2016. december 23.

Egyszerűen nem találok olyan természetes krémdezodort, amivel el lennék egész nap, pedig nem vagyok egy izzadós típus. Jópofa a termék csomagolása, van benne egy kis kanálka, amivel kivehetünk belőle, ezt kimondottan jó ötletnek találom, mert más hasonló termékeknél mindig bemegy a körmöm alá a deó és azt nem annyira bírom. A héten beleejtettem a mosdókagylóba. Szerencsére nem tört el, masszív kis üvegecskében van, a mosdó annál inkább bánta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 23.

Antioxidánsok: Tocopherol