Schmidt's

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Naurel.hu, 3790 Ft

Megújult formula!

A díjnyertes dezodor kókusz- és jojobaolajjal, valamint shea vajjal készült, melyhez szódabikarbónát adtak. Különlegesen finom illatáról a levendula és zsálya isteni egyvelege gondoskodik.

Nem tartalmaz alumíniumsókat, parabéneket, ftalátokat és propilén-glikolt.

Vegán és gluténmentes készítmény, a termékkel nem végeztek állatkísérleteket.

Ár: 3790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

mbaribar

2019. január 15.

Nagy reményeket fűztem hozzá. Sajna állandó gyógyszer szedésre lettem kárhoztatva egy betegségből kifolyólag, úgyhogy a mirigyek is eléggé szagossá váltak. Sok mindent próbáltam, de az alumínium mentesek semmit nem használtak. Megrendeltem a levendulásat. Az illat nem rossz, de a hatásfok egyenlőre nem győzött meg. Az izzadást nem gátolja, de nem is ez a feladata. Még kb.1 hete van meg, meglátjuk. Viszont ami nagy problémám vele, hogy irgalmatlanul befogja a ruhákat. És azért egy postával együtt 4500 Ft-ba kerülő deónál ez picit kellemetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Szofi07

2018. április 21.

Pár napja használom még csak, de eddig abszolút szerelem! Munkába járós, villamos után futós, stresszes bevásárlós napokon tesztelve! Igazi levendula illata van, ami nem tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Berrke

Korcsoport: >54
2018. március 28.

Végre végre ez valami csoda... Eddig bàrmit hasznàltam Rexona, Fa, Old Spice, olivia natural, Angelice, semmit sem hasznàlt. Nap végére mindig bebüzzentem. Irtó ciki volt, mindig 2 pólóval és persze törlőkendővel közlekedtem. Aztàn egy nap az egyik vloggernél ràtalàltam egy oldalra, ahol csupa csupa natúr termék volt a virtuàlis polcokon roskadàsig. Nem teketóriàztam sokàig megrendeltem a Nagy kiszerelést. Bevallom első nap nagyob féltem. De aztàn elmúlt. Vele együtt a kellemetlen testszag is. Kellemes illatom volt egész nap. Imàdom. Egyszerűen megéri az àràt. Ràadàlsulez az első made in USA kozmetikumom ami magasan veri a magyar natúr krémdrókat.. Imàdoom biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 28.

Tvylvis

2017. július 21.

Giccsesen hangzik, de végre megtaláltam, a natúr dezodorok közti vadászat végre véget ért! Kiváló darab, nem véletlenül nyert díjakat. Már az illata lenyűgözött. Elég erős, intenzív, természetes levendulaillat, háttérben megbolondítva a zsálya fanyarságával. A hatása is kiváló. Intenzíven rohangálós, meleg napon is jól tart, maximum egyszer utánkentem. Az izzadást nem gátolja, nem is célja, tehát azzal számolni kell, hogy néha érzed a nedvességet. Viszont semmilyen kellemetlen illat nem keletkezett, halványan még este is lehetett érezni a levendulaillatot. Tetszik hogy létezik mini kiszerelés. Én először azt vettem kipróbálni, viszont fogok venni a táskámba is, hiszen kis helyen is elfér. Azt meg kell valljam, viszonylag gyorsan fogy, a krémes állaga miatt elég sokat visz fel az ember. A ruhát eddig nem fogta meg, ami ismételten nagy pozitívum. Rendeltem egy-két másik illatot is, meg persze a nagy kiszerelést. Ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Nono1322

2017. május 4.

Isteni levendulás deó. Szuper illata van és nagyon fincsik az összetevői. Nálam az első hét elég kellemetlen volt, szerintem ezalatt távoztak el a méreganyagok a bőrömből. Ezután teljesen pozitív volt a tapasztalatom, normális mértékben izzadok tőle, de teljesen közömbösíti a szagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

rosetta5

2017. március 29.

Izzadást tekintve az a tapasztalatom, hogy nem gátolja, hanem szabályozza az izzadás mértékét. Én elég izzadós vagyok, sokat sportolok, viszonylag felpörgetett életet élek, úgyhogy a dezodor kulcsfontosságú. Ami nagyon tetszik benne, hogy remekül megakadályozza a kellemetlen szagok kialakulását. Az illata kellemes, nem hivalkodó, pont annyira levendulás-zsályás, amennyire szeretem. Többször újra szoktam kenni, de sosem hagyott még cserben, úgyhogy tényleg csak javasolni tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

MonaZ

2016. október 26.

Tökéletes összetevők. 100%-ban véd a szagoktól. Korábban krémdezodorokkal próbálkoztam, amik csak inaktív periódusokban segítettek ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil