Schmidt's

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   19,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kiszerelés:   19,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Megújult összetétel!

Dezodor a szantálfa és a boróka frissítő illatával. Ápoló shea vajjal, kókuszolajjal, valamint szódabikarbónával készült. Nem tartalmaz alumíniumsókat, parabéneket, ftalátokat és propilén-glikolt. Gluténmentes, vegán készítmény, mellyel nem végeztek állatkísérleteket.

Schmidt's Szantálfa-Boróka Dezodor
Ár: 2500 , Eladó: promirta
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: debrecen, fizetés: . fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
SchmitterBettina

2019. október 12.

Vmilyen boxban volt. A férjemnek adtam, mivel szerintem nagyon pasis illata van. Használgatta, használgatta egyszer csak észre vettem , hogy felbontott egy másik dezodort. Kérdeztem tőle miért ??? Azt mondta, hogy izzad, a szagokkal sem bír el, és nem krémes hanem kemény karcos, rossz használni. Ráadásul vannak benne darabkák, mintha só lenne és karcol. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

csaktimi

2019. augusztus 6.

Nekem sajnos irtó büdös. De szó szerint...büdös! Ilyen büdös még életemben nem voltam. Pedig nem vagyok annyira izzadós szerencsére, és ha le is izzadok egy picit annak sincs túl sok szaga, a dove fújósok általában kibírnak egy fél napot rajtam, de ezzel bűzösborznak érzem magam már azonnal. Lehet megromlott vagy ilyesmi, meg amúgy is nagy darabokban kenődik, nem hiszem hogy így kellene működnie. Szívesen odaadnám valakinek akinek bejött, ha letudja fertőtleníteni, 2x próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Tvylvis

2017. október 31.

A DEZODOR, így nagybetűkkel. Végigpróbáltam az összes illatvariáns, és azt kell mondjam, hatását tekintve mindegyik kiváló. Ez az illat valóban maszkulin, de nekem így is tetszett. A herbás beütés miatt eléggé uniszex. Hatását tekintve csak ismételni tudom magam, kiváló. Intenzíven rohangálós, meleg napon is jól tart, maximum egyszer utánkentem. Az izzadást nem gátolja, nem is célja, tehát azzal számolni kell, hogy néha érzed a nedvességet. Viszont semmilyen kellemetlen illat nem keletkezett, halványan még este is lehetett érezni a meleg, fás illatot. Tetszik hogy létezik mini kiszerelés. Én először azt vettem kipróbálni, viszont fogok venni a táskámba is, hiszen kis helyen is elfér. Azt meg kell valljam, viszonylag gyorsan fogy, a krémes állaga miatt elég sokat visz fel az ember. A ruhát eddig nem fogta meg, ami ismételten nagy pozitívum. Ötös, naná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol

A himalájai cédrus kérgéből kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló (más kozmetikai összetevők szagát elfedő) összetevő. Paula Begoun kifejezetten rossz és kerülendő alkotónak tartja, mivel az olaj irritációt és allergiás reakciót okozhat, illetve egy kutatás szerint egerekben bőrrákot okoz.