Schmidt's

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2019. július 30.

Kategória:   Dezodorok

Ez a dezodor stick teafaolajat tartalmaz, amely számos pozitív tulajdonsággal rendelkezik - antibakteriális hatású, így megakadályozza a kellemetlen testszag kialakulását, miközben megnyugtatja az érzékeny bőrt.

• különösen gyengéd
  • ideális érzékeny bőrre
  • antibakteriális hatású
  • gyorsan felszívódik
  • hatékony védelem a szagok és a nedvesség ellen
  • nem zsírosít és ragad
  • alumínium, PEG, parabén és ftalát mentes
  • vegán, állati kegyetlenség-mentes és gluténmentes

Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: Korsolya
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott postán maradó, foxpost

barbarahella

2020. február 24.

Összefogja a ruhát, amit max kimosni lehet, mert beleeszi magát. A nap végére egyáltalán nem szagtalanít, holott tél van és nem is izzadtam. Konkrétan a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol