Schmidt's

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Naurel.hu, 3490 Ft

Megújult összetétel!

Mennyei ylang-ylanggal és körömvirággal frissíti fel napjaidat. Ápoló shea vajjal, kókusz- és jojobaolajjal, valamint szódabikarbónával készült.

Nem tartalmaz alumíniumsókat, parabéneket, ftalátokat és propilén-glikolt.

Gluténmentes, vegán készítmény, mellyel nem végeztek állatkísérleteket.

Ár: 3490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bobekecske

2019. november 13.

Nagyon szeretem a Schmidt's dezodorait, már többet próbáltam. Megfelelő mennyiségben használva nagyon tartósan dezodorálnak, nem hagynak foltot a ruhán, és enyhén fel is szívják a nedvességet. Ebben a verzióban nekem a körömvirág illata nap végére mindig túl erős lett és uralta az amúgy kellemes ilang-ilang illatát. A termék vége felé érve már nem igazán kedveltem az illatot, nekem a frissebb illatjegyűek jobban tetszenek, semlegesebbek. A sensitive verzió egyelőre úgy tűnik nekem jobban bevált, mint a hagyományos szódabikarbónát is tartalmazó formula, ami néhanapján (hamar elmúló) kis gyulladást okozott.
Használatakor pár másodpercig érdemes hagyni a bőrön felmelegedni a terméket, akkor könnyebben kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

artemiszkde

2019. augusztus 7.

Az eddigi legjobb alumentes deóm! Ez az, ami sohasem hagy cserben, még kánikulában és intenzív sportolás során sem. Az izzadást nem gátolja, de szag semmi! Kiadós is, mert nem kell többször húzkodni a hónaljon, egy kenéssel is hatékony. Tervezem, hogy a rózsás változatot is kipróbálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

wittingerti

2018. február 7.

Ez volt az első termék, amit kipróbáltam a márkától. Nagyon tetszett, úgyhogy beszereztem még két illatot. Pár hét használat után azonban olyan erős bőrpírt okozott, hogy éjszakánként kezelgetnem kellett. A másik két illatnál már pár nap után kialakult az allergia. Szóval kezdeti lelkesedés, és aztán csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 7.

kovikata

2017. szeptember 21.

Korábban az illatmentes változatot próbáltam, ami nagyon bejött. Felbátorodtam, hogy kilépve a komfortzónámból, kipróbálok egy másik félét. Elég markáns az ylang-ylang illata, de szeretem. Egész nap érzem a hatását, nem kell a kellemetlen szagok miatt aggódnom. Régebben sajnos a gyományos dezodoroktól néha viszketett, kiporosodott a bőröm. Egy éve használok Schmidt's termékeket és azóta ilyen nem fordult elő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Tvylvis

2017. szeptember 6.

A levendulás és a bergamottos után ennek annyira nem jött be az illata. Nem rossz, de eléggé domináns az ylang ylang. A márka dezodorai a legjobbak, amiket eddig próbáltam. A hatása kiváló. Intenzíven rohangálós, meleg napon is jól tart, maximum egyszer utánkentem. Az izzadást nem gátolja, nem is célja, tehát azzal számolni kell, hogy néha érzed a nedvességet. Viszont semmilyen kellemetlen illat nem keletkezett, halványan még este is lehetett érezni a reggeli illatot. Tetszik hogy létezik mini kiszerelés. Én először azt vettem kipróbálni, viszont fogok venni a táskámba is, hiszen kis helyen is elfér. Azt meg kell valljam, viszonylag gyorsan fogy, a krémes állaga miatt elég sokat visz fel az ember. A ruhát eddig nem fogta meg, ami ismételten nagy pozitívum. Továbbra is nagy a szerelem köztem és a Schmidt's dezodorok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

rosetta5

2016. december 7.

Az illata egyszerűen lenyűgöz, nem tudok betelni vele. :) Kiváló az izzadásgátlásban is. Az elmúlt időszak elég stresszes volt, úgyhogy volt alkalmam tesztelni. Kiváló dezodor!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

denisawry

2016. október 26.

Annyira megörültem ennek az ylang-ylangos deónak, mert az egyik kedvenc illóolajom és régóta kutatok valami jó kis bio dezodor után. Eddig sajnos mindegyikkel volt valami bajom. Nem ízlett az illata, vagy nagyon izzadtam mellette. Ez már első használat után megfogott, mert egyrészt nagyon frissítő érzés, amikor az ember bekeni magát vele, másrészt pont egy rohangálós napon avattam fel és jól működött. Tetszik nagyon!

P.S.: Mikor bio dezodorokra váltottam kellett kb. egy hónap, hogy "hassanak". Elvileg idő kell, hogy az alumínium, stb. kikerüljön a szervezetünkből. Ez persze azzal jár, hogy az ember lánya úgy izzad, mintha semmit nem kent volna magára... Tehát legyetek türelmesek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract