Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Kalina, az összetevőket feltöltötte: Yami, Módosítva: 2017. augusztus 4.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vadonatúj innováció azok számára, akik sarka rendszeresen kiszárad. A könnyű textúrájú krémet a stiftes kiszerelésnek köszönhetően gyorsan, egyenletesen fel tudjunk vinni a kezelni kívánt területre úgy, hogy közben kezünk nem lesz krémes. A Sarokbőr-repedés stift praktikus és könnyedén hordozható. Az újdonság 25% ureát tartalmaz, így hidratálja a kirepedezett sarkakat, hogy azok puhák és simák legyenek.

Vicuska918

2019. május 3.

Csatlakozom az előttem szólóhoz... Nekem is "kifehérítette" a száraz részeket. Több, mint egy hét rendszeres használat után nem nagyon látok javulást. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

olaszdori

2017. február 15.

Az általam próbált legrosszabb Scholl termék..Pedig imádom őket.Ez csak kiemelte a szárazságot, pedig nagyon kitartóan használtam.Gondoltam ha már kiadtam érte ennyi pénzt akkor nem adom fel.Az én bőrömön nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Divaldia

2016. szeptember 11.

A száraz bőrt kifehéríti és talán valamivel könnyebb az eltávolítása, de vannak ennél sokkal jobb és olcsóbb krémek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

MarikaBalog

2016. augusztus 17.

Ugyanez volt nekem is: kifehéredett a repedezett rész, és a hatása se volt olyan húdeerős. Ráadásul jó sokba került, olyan mérges voltam. :( Azért az ár meg a márka miatt többet vártam.

UPDATE: Nah, kerestem másikat, alig találtam. Krémből nagyon sokféle van, de valahogy én jobban szeretem a stifteket. A Sanának vettem végül meg a stiftjét. Annak használom a cipősprayjét, azzal elégedett voltam, így nem ismeretlenbe ugrottam, és nem akartam megint több ezret kiadni rá, hogy ha megint nem jó, akkor ne bukjak megint nagyot. Az eddig bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Lierre

2015. július 19.

Nekem fehér nyomot hagyott a kiszáradt részeken, még jobban kiemelve azokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 19.

Nekem fehér nyomot hagyott a kiszáradt részeken, még jobban kiemelve azokat.

Kalina

2014. március 29.

Elégedett vagyok vele, szépen megújította a sarkamat, s a talpon lévő keményedéseket is felpuhította. A rendszeres használat - naponta - elengedhetetlennek bizonyult, mivel hosszan tartó hatása max 1-2 nap. Ha nagyon kiszárad a kézfejem arra is szoktam használni. Illata nincs, inkább szaga van, de mivel egy lábstift, ezért ez még belefér. A bolti ára igen magas 2000.- Ft körüli, de legalább gyorsan és intenzíven használ, nem úgy mint sok hasonló társa, amit már próbáltam korábban, s nem sokat ért. A kiszerelés praktikus és sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol