Scholl

Ár:   3399 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: sgab, Módosítva: 2014. október 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Lábápolók

A Scholl bőrkeményedés gyalu forradalmian új biztonsági körpengéinek köszönhetően, az egészséges bőr sérülése nélkül, gyorsan és hatékonyan távolíthatja el a megkeményedett, száraz bőrt a lábról.

syrin

2018. április 15.

Úgy ismerkedtem meg vele, hogy találtam leárazva valamilyen Sholl bőrpuhító lötyis tollat, pár darab ilyen körpenge volt a másik végén. Megtetszett, aztán rájöttem, hogy van komolyabb változata is. Kuponnapokon vettem, barátok vagyunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

nicolekitti

2017. augusztus 8.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, könnyen használható, rendesen leszedi a megkeményedett bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

oatmilk

2015. augusztus 14.

Ahogy warholsuicide is írta, ezzel az eszközzel nagyon ésszel kell bánni. Semmiképp se oda-vissza csiszatoljatok vele, mert akkor egyrészt csíkos lesz a végeredmény, másrész túl mélyre megy és fájni is fog. A reszelőnél ezerszer jobb, de szerintem is érdemesebb nekiülni, rászánni egy kis időt és gyaluval megcsinálni egyenletesen az egész sarkunkat. Amióta vettem egy normális gyalut, ehhez nem nyúltam. Pedikűröshoz amúgy teljesen felesleges menni, gyaluval tökéletes eredményt tudok elérni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

GNóri

2015. május 2.

A tescoban a leértékelt termékeknél megtaláltam 2000 ft-ért (csak azért volt leértékelve, mert sérült volt a doboza), így ennyiért gondoltam kipróbálom. Sajnos nagyon durva rinocérosztalpam van, eddig semmilyen krém, reszelő nem segített a bőrkeményedéseken. A pengéje alapján én sem tudtam elképzelni, hogy ez hogy fog működni, így ettől sem vártam nagy csodát. Szerencsére pozitívan csalódtam, kb negyed órás reszelgetéssel simán leszedett minden bőrkeményedést! A hátránya, hogy valóban kicsit fáj a használata, nem túl kíméletesen szedi le a bőr, néha nagyobb darabokat is leszakít, de nekem megéri ez a kis szenvedés, mert nagyon szép lett tőle a talpam. Végre:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

sgab

2014. október 6.

Hirtelen felindulásból vettem meg, aztán amikor itthon tüzetesebben megnéztem a pengéjét vissza akartam cserélni. Gondoltam, nem létezik, hogy ez a brutális eszköz ne okozzon sérülést. Aztán a lustaság győzött, nem vittem vissza, hanem alapos kamillás lábáztatás után kipróbáltam. Meglepő volt, tényleg nem sebesített meg, és rendesen leszedte a bőrkeményedést. Nem mondom, hogy olcsó volt, de szerintem megérte, mert csak egyszer kellett megvenni. Az egyetlen hátránya - ami minden hasonló eszköznek is hátránya - némi szabadidő is szükséges a használatához. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 6.