Scholl

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: nkitti, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   4 db
Kategória:   Lábápolók

Bőrkeményedést eltávolító fedőtapasz. Célzott segítség a biztos és effektív bőrkeményedés eltávolításhoz.

Vicuska918

2019. július 11.

Eltünteti a bőrkeményedést, ami visszajön egy idő után, de ez nem az ő hibája. Kell egy pár hét, mire “magához tér” a lábam, mert lehámlik az a rész, ahol használtam. Alapvetően elégedett vagyok, már többször újravettem. Kevés a 4 tapasz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

syrin

2018. április 4.

Kuponnapokon vettem féláron. Kíváncsiságból nekiálltam leszedni egy bizonyos bőrkeményedést, ami állandó vendég a talpamon, de aztán megejtettem a gyors számolást a tapaszokkal meg a napokkal, és rájöttem, hogy ez így nem lesz jó... Nem emlékszem, hogy hanyadik tapasz után adtam föl (talán a 2.), a bőrkeményedés természetesen maradt. Szerintem teljes áron nem éri meg, 4 db nagyon kevés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

baba_girl_16

2017. június 27.

A csomagolása nekem nem teljesen ilyen volt, de minden másban egyezett. Az van a leírásban, hogy 3-5 nap alatt eltávolítja a bőrkeményedést. Ehhez képest van benne 4 tapasz, amit nem is értettem, mert mi van ha nekem 5 nap kellene a gyógyuláshoz, de csak 4 tapasz van. Amúgy nagyon boldogan álltam a kezeléshez, biztos voltam a sikerben. 4 napon keresztül használtam a tapaszt, addig semmit nem éreztem, habár láttam, amikor cseréltem a tapaszt, hogy a bőrkeményedés körül is kialakult egy jó nagy fehér folt, de gondoltam ez a gyógyulás jele. Elfogytak a tapaszok és kénytelen voltam elfedés nélkül cipőt húzni. Borzalmas volt, mivel ez a nagy kialakult fehér hólyag iszonyatosan fájt. Nem bírtam ráállni a lábamra, ráadásul állómunkát végzek, szóval rémálom volt. Egész nap csak húztam magam után a lábam. Pár nap után a fájdalom elmúlt, de a hólyagom és a bőrkeményedésem megmaradt. Jó bő hét után kezdett felválni a hólyag, amit le tudtam darabolni, de mindig csak nagyon kicsi részt és még az is érzékeny volt. Hetek kellettek, amíg a bőrkeményedés is elkezdett leválni és le tudtam apránként szedni. Szóval hetekig szenvedtem vele, viszont eltűnt a csúnya bőrkeményedésem. Azért adok neki 3 csillagot, mert végülis lett eredménye, de nem biztos, hogy ezt a szenvedést megint átélném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.