Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Izord86, Módosítva: 2013. április 19.

Kategória:   Lábápolók

A bőr természetes nedvesítő faktorát (Urea) tartalmazó ápolókrém, amely a bőr újrahidratálásával regenerálja, selymesen simává varázsolja a repedezett sarokbőr felületet. Kellemes borsmenta illatanyaga a frissesség érzetét kölcsönzi a kezelés során.

MsBeataB

2016. november 5.

Nem igazán vált be. Ugyan egy kis réteg bőrt levisz, de arra a sima sarokreszelő is képes. Nem adott semmi olyan pluszt, ami miatt újra venném.
Nem teljesen haszontalan, de pénzt mégegyszer nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

Nem teljesen haszontalan, de pénzt mégegyszer nem adnék érte.

szaboka79

2013. október 20.

Nagy reményekkel vettem meg a nyáron, mivel a kisfiam mellett nem jut már annyi időm pedikűrözésre, mint régen. Csak 3 percre mertem az oldattal átáztatott pamacsokat a kritikus részeken hagyni, mivel nincs vészesen komoly bőrkeményedésem. A spatula helyett én a szokásos műanyag, nyeles, kétoldalú talpreszelőmet használtam, szépen le is hozta a felesleget, viszonylag gyorsan túlestem rajta. Viszont hamarabb kellett ismételni, egy hét után megint száraz volt a sarkam. Nem úgy, mint egy kiadós áztatás, reszelgetés után. Azért tűzoltásnak jó volt, a célnak megfelelt. Erős négyeske! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 20.

Makk Zsuzsó

2013. július 29.

Nem mondhatnám, hogy valami eszelősen durva bőrkeményedések vannak a lábfejemen, szerintem teljesen átlagos, ennek ellenére nem nagyon birkózott meg a problémával. A leírás szerint 8 percig kell rajtahagyni a kezelni kívánt bőrfelületen az oldattal átitatott vattát, utána sitty-sutty lekapargatni a leoldódótt bőrkeményedést. Na ez a gyakorlatban úgy néz ki, hogy az oldatos vattát ragtapasszal rögzítettem, és nem 8 percet vártam, hanem kb. fél órát. Az eredmény: a bőrkeményedés felszíne, nagyon vékony rétegben tényleg felpuhul, elnézést a hasonlatért, de takonyszerűvé válik, ami lekaparható a műanyag spatulával. De ez az egész bőrkeményedés 20%-a, tehát ha valódi eredményt akarunk, akkor ezt a műveletet 3-4-szer meg kéne ismételni, ami ugye már messze nem 8 perc, vagy egy éjszakára rajtahagyni. A puha érzet pedig a kezelés után max. fél óráig marad meg, ha nincs más utókezelés, pl. jó zsíros krém+zokniban alvás, akkor ugyanolyan lesz, mint előtte volt, csak kicsit vékonyabb rétegben.
Még meg fogom próbálni úgy is, hogy utána rögtön beáztatom a lábam és elő a jó öreg sarokreszelővel, mert ehhez jól előkészíti a bőrt. De önmagában kevés.
Szóval azt semmiképp nem mondanám, hogy teljes pénzkidobás, de azért hanyatt-homlok sem kell rohanni érte a drogériába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.