Scholl

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Madi, Módosítva: 2014. augusztus 18.

Kategória:   Lábápolók

Scholl bőrkeményedés gyalu cserélhető pengével.

Scholl Gel Activ zselés talpbetét
Ár: 2000 , Eladó: Poptie
Állapot: vadi új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
melike_0817

2019. március 16.

Nem volt csúnya, kimondottan bőrkeményedéses a lábam, de azért lehetett érezni, hogy jót tenne neki egy reszelés. Csakhogy a reszelők és különféle eszközök semmit sem értek, felületes munkát végeztek. Az első használatnál 35 percet töltöttem a fürdőben (a látszólag nem bőrkeményedéses lábammal) és olyan mennyiségű bőrt hámozott le a gyalu, hogy el sem hittem. Még a padlóra lépni és más érzés volt utána. Kis krémezés és kész is az ápolt, puha lábfej. Az elején tényleg ki kell tapasztalni, hogy mennyire érdemes rányomni a sarokra, de nagyon könnyű használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

tamas93

2018. október 14.

Aki még nem próbálta csak gondolkodik rajt, az most menjen és vegye meg.
Hihetetlen. Sajnos olyan munkám van ahol sokat kell menni és állni és akármit próbáltam, a sarkam éle nagyon durván keményedik.
Hiába a zselés talpbetét és a minden napi scholl sarok krém használata.
Kb 1 éve vettem scholl elektromos talpreszelőt, amivel sokkal tovább tart és kb csak a felét szedte le. Az után is sima volt de látszott hogy ott a sarkam élén a bőrkeményedés. Most először láttam ezt a boltba, pedig mindíg körülnézek ezeken a sorokon. Megvettem, egyből el is mentem zuhanyozni, kb. fél órát voltam benn az alatt úgy felpuhult hogy csak úgy szedte a darabokat. Beletelt vagy 10 percbe mi kézreállt és már jól rámertem nyomni. Nyugodtan rálehet nyomni jó erősen, de figyelni kell hogy ilyenkor véletlenül se ugorjon meg oldalirányba a penge, mert egy pillatan alatt elvágja a bőrt! Ahogy észrevettem ténylegesen csak a sarok élre jó, az alsó részt már nem szedi, mert nem úgy áll benne a penge, de nekem ott nem is rossz. Mikor végeztem és leléptem a járólapra, hirtelen olyan hideg volt, azhittem valahol elvágtam, de csak azért volt fura érzés, mert sikerült teljesen leszednem a bőrkeményedést.
Krémet érdemes utána használni, legalábbis én használtam és baromi jú sima és puha lett a sarkam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 14.

Aki még nem próbálta csak gondolkodik rajt, az most menjen és vegye meg.
Hiába a zselés talpbetét és a minden napi scholl sarok krém használata.

Feketebarbi

2017. március 26.

Évekkel ezelőtt vettem, hetente használom. A pengéket már a rossmann saját márkására lecseréltem, mivel olcsó, jó és kompatibilis vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 26.

Makk Zsuzsó

2016. augusztus 15.

Isteni! Soha többé nem bajlódom reszelővel. A pedikűröst is el lehet felejteni. Persze én is hozzáteszem: óvatosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

bububebi

2016. július 21.

Nagy elkeseredésemben vettem meg, mert elég durván bőrkeményedéses volt a sarkam, és mélyen berepedezett, amivel a reszelők/csiszolók már nem tudtak mit kezdeni. Kicsit féltem tőle, mert tesóm hasonlót használ, és rendszeresen megvágja vele magát, de miután kipróbáltam, azon bosszankodtam, hogy miért nem vettem már meg hamarabb. Csodálatos lett a lábam, alig hittem a szememnek. Fél óráig áztattam langyos vízben, majd szárazra töröltem a lábamat, és vártam vele még 10-15 percig, utána nekiestem, és nagyon szépen leszedett mindent. Szerencsére sehol sem vágtam meg vele magam. A végén pedig Balea-s bőrsimítóval átcsiszoltam az egész talpamat, először a durvább, majd a finom szemcséssel, és egyszerűen szóhoz sem jutok a végeredménytől, annyira szép lett, egész délután tapiztam a sarkamat. :D Úgy örülök, hogy megvettem, nagyon megérte!

Update: Kicsit lesokkolt, hogy a Scholl pengék (10 db) 1299 Ft-ba kerülnek, egyszerűen röhejesen túlárazott. A Rossmann-ban találtam saját márkás pengecsomagot, 10 darabos kiszerelés, méretre teljesen megegyezik, ugyanúgy leszedte a bőrkeményedést, csak 1000 Ft-tal olcsóbb a Scholl-osnál, 299 Ft-ba került.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Vica75

2016. január 26.

Na igen! Ez már valami. Precizitást, óvatosságot igényel és nem árt ha a lábunkat kitekerve az ölünkbe tudjuk venni, hiszen ezt figyelni kell, nem lehet ész nélkül vaktában gyalulgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 26.

Mundow

2015. november 21.

Megvágtam vele a talpam és nagyon sokáig gyógyult. Az én ügyetlenségem volt, de soha többet nem használom ezt az eszközt. Kíméletesebb lábápolók után néztem, amelyek nagyon jól beválnak: habkő, elektromos talpreszelő...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

Brielle1999

2015. november 20.

jól eltávolítható vele a börkeményedések, sima bőrt eredményez a talpon, sarkon. Hatása tartós. DE óvatosan használjuk, mert éles a penge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 20.

hvcs

2015. november 13.

Kétség kívül működik. Méghozzá olyannyira, hogy az óvatlan használó meg is vághatja magát vele :-( a klasszikus bőrkeményedés egy dolog, azzal elbánik, méghozzá látványosan, a tyúkszemnél azonban már nagyon nehéz elég óvatosnak lenni vele. Fontos még, hogy ez tényleg a durva hámozásra jó, utána még normál bőrreszelővel is meg kell finomítani a bőrkeményedés területét, vagy pont úgy fog kinézni, mintha egyes területeket "meghámoztál" volna.

Pro:
- látványosan lehámozza a bőrkeményedést - de tényleg, mint egy krumplihámozó!
- gyorsan bele lehet jönni a használatába

Con:
- a mellékelt használati utasítás nem sokat ér. Ha nem néztem volna meg két videót a használatáról, ötletem se lett volna, hogyan kezdjek neki.
- ha nem vagy elég óvatos, megvághatod magad vele
- nyugat-Európában ez egy filléres jószág, mi a fenéért kerül itthon 2000 Forintba?! -- persze nem ez az egyetlen ilyen termék...

Összességében persze tök jó arra a célra, amire való, csak épp nem elég szuperséges ahhoz, hogy csodaszernek ítéljem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Pro:
- látványosan lehámozza a bőrkeményedést - de tényleg, mint egy krumplihámozó!
- gyorsan bele lehet jönni a használatába

Con:
- ha nem vagy elég óvatos, megvághatod magad vele

szedrisab

2015. október 27.

Egyszerűen imádom.... nekem folyamatosan bőrkeményedések vannak a sarkamon, több 100 sarokreszelőt, habkövet és társaikat próbáltam már ki, de semmi nem használt, max egy pár órára lett selymesebb az érzet a sarkamon. Ez.... csoda. Nem tudok betelni vele, egyszerű használni, de bele kellett jönnöm, el kell találni azt az erősséget és gyorsaságot, no meg irányt, ahogyan húzogatod a sarkadon. De nem bonyolult tényleg :) az árat annyira nem értem, mert kint Németországban 2,5 euróért vettem meg, ami kb 750 forintnak felel meg, na most Magyarországon vagy ennyire lehúzzák az embereket, vagy fogalmam sincs. Akció nélkül került 2,5 euróba. Bármikor újravenném, ha tönkremenne, de ugye csak pengét kell benne cserélni :) kíváncsi vagyok, az meddig fog kitartani, most viszont élvezem tovább a sarkam pihepuhaságát. Most már bátran fogok nyitott sarkú magassarkúkat is hordani :) Bátran ajánlom, megéri az árát, nekem meg főleg megérte.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.