Scholl

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. június 24.

Ár:   18 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Puha, gyönyörű lábak erőfeszítés nélkül, Puha, gyönyörű lábak már az első használat után, Wet & Dry forgófej, Puha, gyönyörű lábak erőfeszítés nélkül bárhol és bármikor!, Vízálló, Kétsebességű rendszer, Újratölthető és vezeték nélküli.

A Velvet Smooth™ Wet & Dry talpreszelő egy újratölthető, vezeték nélküli készülék, amely szárazon, a fürdőkádban vagy zuhanyzás közben is használható. A speciális kialakítású, nedvesen és szárazon is használható forgófej pillanatok alatt eltávolítja a bőrkeményedéseket (egyetlen használat után). Óvatosan görgetve a reszelőt az érintett területen könnyűszerrel távolíthatja el a bőrkeményedéseket.

Ár: 1000 , Eladó: justagirl
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: szemlyes átvétel a Nagyvárad téren

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szeliger

2021. május 23.

Tökéletes kis szerkentyű, nagyon bevált. Először elemes gépezetem volt, de az elemmel sok volt a macera, gyorsan lemerült és hamar tönkre is ment. Ezt a fajtát három hónapja használom, jelenleg úgy hetente egyszer elegendő végig menni vele a sarkaimon. Ha végre beköszöntene a naposabb, melegebb idő, akkor többet tudnék szandált húzni és nyilván gyakrabban kerülne elő. A heti használattal talán egyszer kellett eddig töltenem, sokáig tart. Nem tudom, hogy jól csinálom-e, de én nem szoktam visszatenni mindig a töltőre, talán hosszabb lesz így az akkumulátor élettartama.
A használata nagyon egyszerű, pár perc alatt leszedi a felesleges bőrréteget, én is úgy tapasztaltam, hogy erősebb, mint az elemes változat. Eddig mindig csak száraz lábon használtam, még a fürdés vagy zuhanyzás előtt. A legerősebb, gyémántporos fejet használom hozzá, utána egy kis krémezés és pamutzokni, és máris rendben vannak a talpaim.
Nagyon szeretem, 'must have'. Figyelni kell az akciókat, de még az eredeti árát is nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 23.

anianiko

2021. május 17.

Nem cserélném el semmi másra! Nagyon meg vagyok vele elégedve, már rengeteg pótfejet vettem hozzá, heti többször is használom. Évek óta megvan. Az elemes verziókat nem próbáltam, mert rossz véleményeket olvastam róluk, így nem bántam meg hogy ezt az akkumulátoros gépet vettem meg. Annyi hátránya van, hogy az évek múlásával az akksi kicsit kezd hanyatlani, és mivel nem cserélhető, így kuka lesz, ha már használhatatlanul kevés ideig tud működni. Jelenleg egy feltöltéssel szűkösen, de le tudom csiszolni mindkét normál állapotú sarkam, de a vége már nyögve-nyelős. :D Az ára elég húzós egy új gépnek, a webshopokban nagy árkülönbséggel kínálják, érdemes összehasonlítani őket vagy egy nagyobb akciót kifogni. Amíg világ a világ, nekem úgyis kelleni fog, hogy legyen egy ilyen gépem otthon. Alapkellék mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 17.

tonic

2020. december 13.

Itteni vélemények alapján végül is nehezen,de beszereztem,Novákné Vikinek itt is köszi a segítséget. Vagy drága volt,vagy nem volt a feltölthető típus,sima elemeset nem akartam. Jól dolgozik,szerintem erősebb,mint a sima,azóta pótfejet is szereztem kedvezményesen,nem azért,mert tönkrement,hanem hogy legyen választék,hogy mikor melyiket használjam.
Árát sokallom,de szerintem jó,főleg most karantén idején,meg mert a pedikűrösömet műtötték,egy darabig ez az egyetlen opció. A fej könnyen cserélhető,használata egyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

Mamamacica

2020. november 10.

Gyönyörűen dolgozik, gyors, erős. A fej könnyen kipattintható, cserélhető. Babapuha talpat eredményez a használata. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

Theodora

2020. augusztus 14.

Wow! Ma jött meg a rendelésem, gyorsan ki is próbáltam, egy szóval: tökéletes.
Volt már ilyen gépem, csak Rossmann saját márkás, amivel egyébként szintén elégedett voltam, bár viszonyítási alapom még nem volt. Az a gépem már tönkrement, illetve az akku nem bírta, kb. 2 év után megadta magát. Szóval azt a gépet cseréltem erre, de a különbség ég és föld.
Ez a gép nagyon erős, pikk-pakk leszedett mindent a talpamról, kényelmes, gyors, egyszerű, mi kell még?

Amikor kibontottam, nem volt teljesen feltöltve, ezért gyengébb volt a teljesítménye, de még félig töltve is erős volt. Aztán a másik lábamat már teljesen feltöltve csináltam, így lett extra gyors az egész folyamat. Be sem áztattam a talpam.
Én egyébként a hagyományos, bőrgyalus módszer híve vagyok, de in between szerintem ez tökéletes megoldás. Mondjuk, ha rendszeresen használom ezt, talán a gyalut el is hagyhatom, meglátjuk. Nagy reményeket fűzök ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Wow! Ma jött meg a rendelésem, gyorsan ki is próbáltam, egy szóval: tökéletes.

miko02

2020. augusztus 13.

Kényes vagyok a lábaimra, és sajnos tinédzser koromtól hajlamos vagyok a bőrkeményedéses sarkakra. Hosszú út vezetett addig, mire rátaláltam erre a talpreszelőre, de már kb. 3 éve boldog tulajdonosa vagyok, és sosem válok meg tőle. :-)
Volt egy rossz tapasztalatom az elemes verziójával, ezért sokáig nem hittem benne, hogy ez majd más lesz - de ég és föld a kettő közötti különbség. Ezzel hatékonyan tudom eltávolítani a bőrkeményedést, szépen kiegyenlíti a lábamon a bőrfelszínt, és könnyen, gyorsan tudok vele látványos eredményt elérni. Egy töltéssel egészen sokáig bírja, bár ahogy merül le, úgy gyengül is, ezért érdemes 2-3 használat után feltölteni, ha ugyanazzal a hatékonysággal szeretnénk használni.
A legdurvább pótfejet veszem bele, nekem azzal vált be igazán. Jellemzően az erősebbik fokozaton használom, de a gyengébbik is szépen teszi a dolgát. Az eredeti árát sokallom, Glamour napon féláron viszont megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Macska27

2020. június 24.

Fontosnak tartom, hogy ápoltak legyenek a lábaim minden évszakban.
Mégis az utóbbi időben picit el hanyagoltam a pedikűrözést idő hiányában.
A szokásos láb áztatás, kézi reszelgetés, lábradírozás nem is olyan hatékony és sokáig is tart, pedig nekem szerencsém van, kevés bőrkeményedést kell el távolítani.
Na de ez a készülék valami szuper.
Pikk-pakk kész vagyok, szépen le csiszolja a bőrkeményedést. Első alkalommal kb 20 perc alatt végeztem, most fele annyi idő is elég volt a szinten tartáshoz.
Eddig még csak szárazon használtam, utána krémezem és pihe puha lesz a lábam.
Akciósan kb. fél áron vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Fontosnak tartom, hogy ápoltak legyenek a lábaim minden évszakban.
Mégis az utóbbi időben picit el hanyagoltam a pedikűrözést idő hiányában.
Na de ez a készülék valami szuper.
Eddig még csak szárazon használtam, utána krémezem és pihe puha lesz a lábam.
Akciósan kb. fél áron vásároltam meg.

justagirl

2020. június 4.

Dupláját is kifizettem volna érte. A pedikűrösök szerintem szándékosan nem végeznek teljes munkát, és sajnos nagyon ritka a jó szakember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

galivali

2020. január 3.

Kb egy éve használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Könnyű és gyors a használata. Puha lábakat varázsol. Tetszik, hogy többféle fej is van hozzá. Sokkal hatékonyabb, mint az elemes verzió. Még sosem merült le használat közben, és viszonylag gyorsan feltöltődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Vicuska918

2019. május 3.

Meg vagyok vele elégedve. Rendszeres használat mellett puha lesz a sarkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Meg vagyok vele elégedve. Rendszeres használat mellett puha lesz a sarkam.