Scholl

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. június 24.

Ár:   18 000 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Puha, gyönyörű lábak erőfeszítés nélkül, Puha, gyönyörű lábak már az első használat után, Wet & Dry forgófej, Puha, gyönyörű lábak erőfeszítés nélkül bárhol és bármikor!, Vízálló, Kétsebességű rendszer, Újratölthető és vezeték nélküli.

A Velvet Smooth™ Wet & Dry talpreszelő egy újratölthető, vezeték nélküli készülék, amely szárazon, a fürdőkádban vagy zuhanyzás közben is használható. A speciális kialakítású, nedvesen és szárazon is használható forgófej pillanatok alatt eltávolítja a bőrkeményedéseket (egyetlen használat után). Óvatosan görgetve a reszelőt az érintett területen könnyűszerrel távolíthatja el a bőrkeményedéseket.

Scholl Velvet Smooth fej (új)
Ár: 1000 , Eladó: justagirl
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, foxpost posta +1300 Ft

miko02

2020. augusztus 13.

Kényes vagyok a lábaimra, és sajnos tinédzser koromtól hajlamos vagyok a bőrkeményedéses sarkakra. Hosszú út vezetett addig, mire rátaláltam erre a talpreszelőre, de már kb. 3 éve boldog tulajdonosa vagyok, és sosem válok meg tőle. :-)
Volt egy rossz tapasztalatom az elemes verziójával, ezért sokáig nem hittem benne, hogy ez majd más lesz - de ég és föld a kettő közötti különbség. Ezzel hatékonyan tudom eltávolítani a bőrkeményedést, szépen kiegyenlíti a lábamon a bőrfelszínt, és könnyen, gyorsan tudok vele látványos eredményt elérni. Egy töltéssel egészen sokáig bírja, bár ahogy merül le, úgy gyengül is, ezért érdemes 2-3 használat után feltölteni, ha ugyanazzal a hatékonysággal szeretnénk használni.
A legdurvább pótfejet veszem bele, nekem azzal vált be igazán. Jellemzően az erősebbik fokozaton használom, de a gyengébbik is szépen teszi a dolgát. Az eredeti árát sokallom, Glamour napon féláron viszont megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Macska27

2020. június 24.

Fontosnak tartom, hogy ápoltak legyenek a lábaim minden évszakban.
Mégis az utóbbi időben picit el hanyagoltam a pedikűrözést idő hiányában.
A szokásos láb áztatás, kézi reszelgetés, lábradírozás nem is olyan hatékony és sokáig is tart, pedig nekem szerencsém van, kevés bőrkeményedést kell el távolítani.
Na de ez a készülék valami szuper.
Pikk-pakk kész vagyok, szépen le csiszolja a bőrkeményedést. Első alkalommal kb 20 perc alatt végeztem, most fele annyi idő is elég volt a szinten tartáshoz.
Eddig még csak szárazon használtam, utána krémezem és pihe puha lesz a lábam.
Akciósan kb. fél áron vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Fontosnak tartom, hogy ápoltak legyenek a lábaim minden évszakban.
Mégis az utóbbi időben picit el hanyagoltam a pedikűrözést idő hiányában.
Na de ez a készülék valami szuper.
Eddig még csak szárazon használtam, utána krémezem és pihe puha lesz a lábam.
Akciósan kb. fél áron vásároltam meg.

justagirl

2020. június 4.

Dupláját is kifizettem volna érte. A pedikűrösök szerintem szándékosan nem végeznek teljes munkát, és sajnos nagyon ritka a jó szakember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

galivali

2020. január 3.

Kb egy éve használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. Könnyű és gyors a használata. Puha lábakat varázsol. Tetszik, hogy többféle fej is van hozzá. Sokkal hatékonyabb, mint az elemes verzió. Még sosem merült le használat közben, és viszonylag gyorsan feltöltődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

Vicuska918

2019. május 3.

Meg vagyok vele elégedve. Rendszeres használat mellett puha lesz a sarkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Meg vagyok vele elégedve. Rendszeres használat mellett puha lesz a sarkam.

Alice83

2019. április 1.

Lábam megmentője..erősebb és hatékonyabb az elemes testvérénél..nekem csak a zöld fej van hozzá de szépen működik az is..valószínű váltok erősebb fejre..abszolút megérte a 10 000 ft-ot..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

zsofi207

2018. március 6.

Én mostanság szereztem be online 9ezerért. Adtak hozzá ajándékba 2db extra coarse fejet.
Alapból nem vészes a sarkam/talpam, de a magassarkú nyomokat hagy egy idő után és ha nem kenem rendszeresen, kiszárad. 3hónapja reszeltem manuálisan kézivel, meguntam, mert macerás, úgyhogy beruháztam erre. Az eredeti (zöld) fej nekem elsőre kevés volt, át kellett cserélnem az extra coarse-ra. Kiáztattam a lábaimat, jól megtörölgettem és kezdődhet a varázslat.
Nagyon szépen lecsiszolta, babapopsi puhára. Kb. 20percet köröztem vele elsőre egy talpon, próbálgattam közben hogy hatásosabb.
Sokkal szebb lett mint a pedikűrösnél. Valahogy a szakember nekem határesetre "takarította" le a lábam. Oké, hogy nem én tanultam ezt és Ő látja mennyire kell leszedni a felesleget, de akkor sem voltam elégedett. Lehetett volna még alaposabb, de az meg már lehet az üzlet miatt volt...
Visszatérve, aki eddig csak dilemmázott az ne gondolkodjon, vegye meg!! Időt, energiát és pénzt spórol vele! Erős benne a motor, szuper hogy újratölthető és sokáig kitart egy fej. Kedvencem lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

Moncheechee

2017. szeptember 27.

Hihetetlen, de ma a Rossmannban 5400 forcsiért árulták, illetve volt még egy végösszegi 10%-os kuponom, így azonnal lekaptam a polcról, be a kosárba, és 5000 alatt az enyém lett! Én eddig csak száraz lábon próbáltam, és az eredmény szuper! Nagyon örülök, hogy nem kell többé a kád mellett tartogatnom a gusztustalan reszelőket, habköveket, stb. A tölthetőség plusz bónusz! Nem tudok rosszat mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Arianne79

2017. szeptember 2.

Ma vettem meg egy Rossmannban, 5.100 forintért (teljes áron nem mertem).
Ki is próbáltam rögtön, nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve, mert végre egy termék, ami nem elemes. Van hozzá USB töltő és azzal kell feltölteni. Ezáltal sokkal, de sokkal erősebb hatást tud kifejteni.
Tudni kell, hogy bár nedvesen is használható, az ilyen termékek hatákonyabbak a kiáztatott, de megszáradt bőrön.
Nekem van összehasonlítási alapom egy Rossmannos, saját márkás termékkel, ami nem volt rossz, de kissé gyengének éreztem...ha az elem picit merült benne, akkor meg aztán pláne.
Ez a School ez nagyon nagyon jó erős, plusz, van rajta 2 erősségi fokozat.

Kézbesimul, jó a fogása.
Egyelőre, egy használat után határozottan elégedett vagyok vele. Főleg úgy, hogy 5.100.- volt.

Szóval, nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Ma vettem meg egy Rossmannban, 5.100 forintért (teljes áron nem mertem).
Ez a School ez nagyon nagyon jó erős, plusz, van rajta 2 erősségi fokozat.

Kézbesimul, jó a fogása.

Szóval, nálam 5 csillag.

Etta22

2017. június 5.

Előtte nem volt hasonló készülékem, így összehasonlítási alapom nincs. Első használaton vagyok túl. Azt kell mondanom nem egy csodaszer, de messze meghaladja a hagyományos talpreszelővel elért eredményt. Ez nyílván az apró szemcsés fejnek köszönhető. Kizárt, hogy teljes áron megvettem volna, de akciósan (8e), teljesen megérte az árát. Arra kiváncsi leszek meddig bírja a fej, mert a pótlása is húzos ha hamar kopna....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.