schülke

Ár:   1500-2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Éna Bellatrix, Módosítva: 2014. november 19.

Ár:   1500-2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Nedvesíti és védi a sebet: megelőzi a fertőzést, védő réteget alkot a baktériumokkal szemben, segíti a seb begyógyulását. Fájdalommentes: a seb bekenésénél nem éget.

Mellékhatás nem ismert. Két hétnél hosszabb ideig csak orvosi felügyelet mellett használjuk. Kizárólag külsőleg alkalmazható - porcra, fülbe, orrba, szembe, szájba nem szabad!

tenagi

2018. március 22.

Szépen gyógyul tőle a seb, akár rá is kenhető, ugyanis nem irritál. Nem csíp, nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Éna Bellatrix

2014. november 11.

Arcon keletkező kisebb sebek (pattanás utáni és szőrtüszőgyulladás) kezelésére vettem patikában, eddig kiválóan teljesít: a gyulladást nagyon hamar megszünteti, a sebek hamarabb és szebben gyógyulnak tőle. Abszolúte nem csíp. Sminkelés előtt felvive azonban problémákat okozott (egyfajta primernek is szerettem volna használni, széltében a problémás területeken): a gél megszárad és olyan felfeslő, finoman pöndörödő réteget képzett a bőrömön, mint a sulifix ragasztó szokott, jött vele minden, amit az arcomra kentem, szöszösnek nézett ki mindenhol, ahova felvittem. Ennek ellenére ötöt kap, mert a sebkezelő tulajdonságai kiválóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Hidratálók: Propylene Glycol