Schüssler

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeonatura, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Fő összetevői:

• az organikus kókuszolaj, mely rendkívül gazdag vitaminokban,
  • a kakaóvaj, mely gyógyírt jelent a cserepes, berepedezett szájnak
  • a méhviasz, mely alig érezhető selymes vízlepergető hatású védő réteget képez ajakaidon,
  • 1-es és 8-as Schüssler-féle só, mélyen hidratáló hatást biztosíthat

Ár: 1000 , Eladó: TitaniaBell
Állapot: Új, bontatlan, sosem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás, személyes átvétel

Captainblonde

2021. január 5.

Szeretem nagyon, kevés is elég belőle, szépen hidratálja az ajkakat, én legtöbbször este szoktam felkenni, hogy éjszaka hasson, reggelre sima, hidratált ajkakkal ébredek. Ajánlom! Plusz pont, hogy nincs benne semmi "szemét"!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

Nomchy

2020. december 15.

Sajnos nekem valahogy nem tesz jót ez az ajakápoló, ahelyett hogy hidratálná, inkább kellemetlenül felpuhítja az ajkaimat, amitől elkezdem harapgálni és végül ártok magamnak vele, ahelyett hogy segítene a szám állapotán.
Az illata amúgy nagyon finom lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Az illata amúgy nagyon finom lenne.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Szeretem ezt a terméket, szépen ápol. Jónaz illata is. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Szeretem ezt a terméket, szépen ápol. Jónaz illata is. :)

DNM

2020. április 29.

Nekem ez túl átlagos. Kellemes az illata, bár nem tart hosszan. Viszont a hatása nem elég. A sűrűbb, masszívabb ajakápolókat szeretem. El fogom használni, de nem veszem meg többé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

natulcien

2020. április 17.

Csak azért rendeltem, mert más is rendeltem, akciós volt és olcsó, gondoltam egy próbát megér, de nem vártam tőle semmi extrát, mondván a koreai Laneige ajakmaszkot semmi nem múlhatja felül. Leesett az állam, annyira jó ez az ajakápoló. A Laneige mellett az egyetlen ami egészen reggelig és még utána is képes hidratálni az ajkaimat az esti krémezés után. Nagyon kellemes, állag, nagyon kevés kell belőle úgyhogy kiadós, nagyon jól lehet rá sminkelni, és magyar, szóval meg van az új kedvenc ajakápolóm. Meg is rendeltem belőle a következőt, hogy legyen itthon biztos, ami biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene