Schüssler

Ár:   1120 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: estrella22, Módosítva: 2014. november 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Nr.1 Calcium fluoratum Schüssler só fokozza a kötőszövetek rugalmasságát, segít a bőrregenerálásban. Az illatmentes Schüssler arctisztító szappan magas shea vaj tartalma eltávolítja a szennyeződéseket és hosszantartó hidratálást biztosít a bőrnek. Az értékes olivaolaj a hideg préselésenk köszönhetően megőrzi vitamintartalmát, így kényeztetés mellett táplálja a bőrt minden nap!

Problémák:

• Pattanás
  • Grízes bőr
  • Ráncosodás
  • Zsíros bőr

szaboreka

2016. december 26.

Ez az első termék itt a krémmánián, amit csodaszernek nevezek. Nagyon leegyszerűsítette nekem az arcápolási rutinomat, mert már szinte csak ezt használom és még talán hozzá a 8-as krémjét a márkának. Nagyon jól tisztít. Már 2 hónapja használom és azóta csökkent a miteszerek és a pattanok száma az arcbőrömön. Határozottan puhább tőle bőröm. Negatívum, hogy szerintem minimálisan szárít ezért is jó használni utána egy hidratáló krémet, de ha nem használok utána semmit akkor sem kezd el feszülni a bőröm. Szerintem ez egy must have termék mindenkinek. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

m_maya

2016. június 13.

A nagyon zsíros bőröm állagán nem segít, de teszi a dolgát. Szépen és kíméletesen tisztít, nem szárít, és hidratál Kb a felét használtam el, még nem tudom, hogy újra veszem -e vagy sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

vtina85

2015. január 25.

Eltávolítja a szennyeződéséket, és közben nem szárítja a bőröm, sőt inkább hidratáló hatású. Nem használtam korábban más szappant az arcomra, így nem igazán tudom mással összehasonlítani, de ez szerintem teszi a dolgát. Vigyázni kell, hogy szembe ne kerüljön, mert én egyszer véletlenül belepislogtam és nagyon csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate