Schüssler

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Homeobubus, Módosítva: 2019. február 19.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

100% natúr testápoló

A calcium fluoratum és a natrium chloratum homeopátiás formája , ill. ezek kombinációja feszesíti a bőrt és csökkenti a narancsbőr látható jeleit. Hatékony segítség striák ellen is! A Schüssler sók visszaállítják bőre vízháztartásának egyensúlyát és a kötőszövetek rugalmasságát. Shea vaj tartalmának köszönhetően táplálja és puhává varázsolja a száraz és igénybevett bőrt is.

PiciCic

2017. november 8.

Azzal kezdem,hogy van egy abszolút favorit,állandó testápolóm amit eddig semminek nem sikerült überelni,(Australian G.)ennek a krémnek sem sikerült.
Nekem kicsit híg,vizes állagú. Az "illata" ami számomra inkább szag szúnyogriasztóhoz tudnám hasonlítani. Az én bőrömet egyáltalán nem ápolta,sőt picit csípett,kellemetlen érzést keltett. Megnéztem az összetevőit és elképedtem... Benzyl alcohol van benne. Számomra ez nem tartozik a natúr összetevők közé. Köszönöm ebből nem kérek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

hajnikakukac

2014. február 25.

Én már elég régóta ezt a testápolót használom, nagyon elégedett vagyok vele, pedig télen borzalmasan száraz szokott lenni a bőröm és sok kellemetlenséget okoz. Idén télen semmi problémám nem volt, mindig ott lapul a táskámban és ha kedvem támad előkapom :) az illatát is imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

brigi.88

2013. december 12.

Néhány hónapja nagy edzésbe kezdtem és sajnos meglátszott a bőrömön is. Egyik kolléganőm ajánlotta ezt a terméket, korábban egy Vichy krémet használtam, de az most nem is fért bele az anyagi keretbe és szerintem hozzászokott a bőröm a Vichyhez és már nem láttam a hatását. Ezt a Schüssler testápolót rendszeresen használom legalább 2 hónapja és tuti biztos nem cserélem le! Feszesít simít és hidratál és nincs az a kellemetlen szag, mint a fogyi krémeknél, hanem nagyon fini :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Magnesium Stearate, Lactose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek