Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. március 19.

Kategória:   Hajápolók

Éjszakai spray hajpakolás

• Jelentősen több erővel tölti fel az érett és törékeny hajat alvás közben, hogy harcoljon az öregedés jelei ellen.
  • A fiatal, rugalmas és fényes hajért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Sabinilla

2014. május 30.

Nagyon szerettem ezt a pakolást, egész éjszaka hagytam hatni, másnap a hajam meghálálta az extra kényeztetést. Szemmel láthatóan tömöttebbé, egészségesebbé vált a loboncom. Az állaga könnyed krém, amit a szórófejjel nagyon finoman lehetett permetezni, könnyű volt eloszlatni, az illata erős volt, de kellemes, és így legalább nem felejtettem el hogy a hajamon van. Mostanában nem találom sehol, pedig újravettem volna, más szerekből nem tudtam kivarázsolni ugyanezt a hatást. Most megrendeltem a hajmaszkját, remélem az is hasonlóan beválik. (Elég volt a drogériás vackokból egy jóideig megint!!!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 30.

ágica

2014. március 19.

Egy újsághoz kaptam pár éve egyet ajándékba, és akkoriban nagyon örültem neki.
Nem zsíros, könnyen kenhető, szilikonos állaga van, könnyű kimosni a hajból. Viszont nincs szemmel látható hatása, bár valamivel puhább és fényesebb volt tőle a hajam, de ennyi. Az illata elég erős, maga a cucc viszonylag pici, de nekem még rendszeres használattal is elég volt kb fél évig.
Nekem az olajok sokkal jobban beváltak, így ez olyan közepes, nem ront a haj állapotán, de nem is javít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Egy újsághoz kaptam pár éve egyet ajándékba, és akkoriban nagyon örültem neki.

MissSz*

2014. március 19.

Múlt évben bármit megvettem a hajamra,mert szőkítve volt,a végei nagyon szárazak voltak. Ettől a pakolástól jóval többet vártam,de sajnos csalódnom kellett. Sokáig elég és néhàny használat után érezni lehet a hatását,de számomra túl macerás volt reggelente lemosni,stb. Az illata borzalmas,állagra pont megfelelő,könnyen eloszlik a hajon. De pár használat után nincs kedvem soha újra elővenni,vannak ennél sokkal jobb és kevésbé körülményes pakolások is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.