Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2014. július 2.

Kategória:   Samponok

A termék hármas védelmet ígér: véd az UVA/UVB sugárzás ellen, megakadályozza a hajszín fakulását és megóvja a hajat a szabadgyökök által okozott kártól. A védelem mellett a Monoi olaj és az E-vitamin táplálja, simítja, puhává és fényessé téve a hajunkat, míg az Amino Cell Rebuild technológia behatol a haj mélyebb rétegeibe és belülről javítja a szerkezetét.

SchmitterBettina

2018. január 8.

Szuper sampon. Ajánlom mindenkinek nyárra. Nekem festett a hajam, és hosszabban meg maradt a szín és nem volt száraz. Az ára kicsit húzós a balzsammal együtt, de nekem egész nyárra kitartott, olyan jol habzik, nem kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

evilshedevil

2014. június 24.

A napvédő sampon gyengéden tisztítja és ápolja a nap által igénybevett hajat, valamint megszabadítja a klórtól, tengeri sótól és lerakódott ásványi anyagoktól. UVA/UVB szűrőt, Monoi olajat és Amino Cell Rebuild technológiát is tartalmaz. Védi a hajszínt a kifakulás ellen. Maga a sampon kellemes, krémes állagú. Az illata nagyon finom, egyáltalán nem tolakodó. A balzsam és az olaj együttes használatával nagyon jó tapintású, puha és fényes lett a hajam.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.