Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: forraine.timea, Módosítva: 2016. április 10.

Kategória:   Hajápolók

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

forraine.timea

2014. június 12.

Igazi csodaszer ez a hajpakolás. Nagyon simává és élettel telivé varázsolja a hajat, könnyű kifésülni és az illata valami csodás. Vigyázni kell az adagolással,mert ha sokat rak az ember, akkor már másnap zsírosodhat az amúgy erre nem hajlamos haj. Pár hete a kislányom hajára is ezt használom, mert bizonyos helyeken összecsomósodnak a göndör tincsei, azóta nincs hiszti a fésülésnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.